FIFA 18 Savunma Sorunsalı

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
En son FIFA 14 oynuyordum, top kaptırdığım zaman 3 kişiyle pres yapıyordum. FIFA 18'de bunu yapamadım. 1 tane adamla pres yapıyorum o da rakibi rahatsız etmiyor, hal böyle olunca defans evlere şenlik oluyor.

Ayar varsa bulamadım nasıl FIFA ustalarından yardım ve taktik istiyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum oyun içi ayarlardan taktiksel savunma eski savunma diye bir özellik var ordan eski savunmaya çevir. 2 kişi pres içinde kumanda ayarlarından bakabilirsin.

Dostum oyun içi ayarlardan taktiksel savunma eski savunma diye bir özellik var ordan eski savunmaya çevir. 2 kişi pres içinde kumanda ayarlarından bakabilirsin.

Ayarları uzun uzun inceledim yine birşey anlamadım bir çeşit kombo var Fifa 14'de bu kadar karmaşık değildi.

Xbox kontrolcüsünde LB tuşu ile ikinci, üçüncü adamı da prese dahil edebilirsiniz. Ne ile oynuyorsunuz?

Logitech F310 ile oynuyorum, oyunda Xbox 360 olarak algılıyor. Fifa 14'de RT+B+A kombosu ile nefes aldırmıyordum şimdi 1 tane adam ayak uzatıyor önünde :)

Ben FIFA 19'da kontrollerden ayarladım. Shift'e basınca 2. adam rakip takımın oyuncusuna pres yapıyor. Sen de kontrol ayarlarına dikkatlice bakarak bulabilirsin bu ayarı.

Geri
Yukarı