Çözüldü FIFA 18 Tepki Vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan Tonbul

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Herkese iyi forumlar. 1 ay önce Fifa 18 almıştım fakat ancak deneme fırsatım oldu ki bu fırsatta da deneyemedim. Fifa.exe’ye tıklıyorum launcher açılıyor oyna diyorum fakat oyun açılmıyor 15-20 dakika bekledim gene de açılmadı. İnternette baktığımda bu sorunu yaşayan tek kişi ben olmadığımı gördüm. Sayın @Recep Baltaş ın da dediği gibi Process Monitor ile hata raporumu oluşturdum. Sizlerden yardım bekliyorum arkadaşlar. CPU olarak AMD X4 860K, GPU olarak ise GTX 1050 ekran kartına sahip olduğumu da belirtmiş olayım. Hata raporum Logfile.PML

@Recep Baltaş Recep bey yardımcı olabilir misiniz lütfen

Aşağıdaki yöntemleri uygulamadan önce Windows Update ile son güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olun.

Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler Windows özelliklerini aç veya kapat seçeneğini açın.
.NET Framework 3.5 ve 4.7 sürümlerinin tiklerini işaretleyin. Kurulum işlemi bitince bilgisayarı yeniden başlatın.

Eki Görüntüle 288153

Patch My PC programı ile Visual paketlerinin en güncel sürümlerini yükleyin.

DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırın. En güncel versiyonları tekrar yükleyin.
DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberi

En son olarak Origin üzerinden Oyuna sağ tıklayıp ''Repair'' seçeneği ile dosyalarını onarın.

Eki Görüntüle 288155
Tavsiyeler için teşekkür ederim fakat sonuç yine aynı. Elim ayağım titriyor artık bu nedir arkadaş ya !
Mesaj otomatik birleştirildi:

2-3 saat önce tam GTA oynamaktan sıkılmış ve bilgisayari kapatmak üzereyken tekrardan Fifayi bir açmayı deneyeyim dedim ve oyun bir şey yapmadan kendiliğinden açıldı. Fakat bu sefer de oyun oynarken hava toplarında (korner, orta açma vb.) oyunda kasma oluyor. Top havadayken kasma başlıyor top yere inip atak devam etmeye başlayınca kasma geçiyor. Bu oyunlara bu fiyatları verip bu çektiklerimiz reva mı acaba?

Sorun bu sabah tekrardan devam etmeye başladı. Oyun gene tepki vermiyor :(

Son düzenleme:
Tavsiyeler için teşekkür ederim fakat sonuç yine aynı. Elim ayağım titriyor artık bu nedir arkadaş ya !

2-3 saat önce tam GTA oynamaktan sıkılmış ve bilgisayari kapatmak üzereyken tekrardan Fifayi bir açmayı deneyeyim dedim ve oyun bir şey yapmadan kendiliğinden açıldı. Fakat bu sefer de oyun oynarken hava toplarında (korner, orta açma vb.) oyunda kasma oluyor. Top havadayken kasma başlıyor top yere inip atak devam etmeye başlayınca kasma geçiyor. Bu oyunlara bu fiyatları verip bu çektiklerimiz reva mı acaba?

Sorun bu sabah tekrardan devam etmeye başladı. Oyun gene tepki vermiyor :(

Dostum bu oyun okadar naletki format attım bilgisayara sonra fifayı kurdum sorunsuz açıldı daha sonra yeniden başlattım açılmadı aynı tepki vermeme hatası başladı sonra tekrar yeniden başlattım açıldı şuanda açılıyor ama hiç güvenmiyorum her an birdahaki sefere açılmayacak korkusu oluyor içimde. :)

Dostum bu oyun okadar naletki format attım bilgisayara sonra fifayı kurdum sorunsuz açıldı daha sonra yeniden başlattım açılmadı aynı tepki vermeme hatası başladı sonra tekrar yeniden başlattım açıldı şuanda açılıyor ama hiç güvenmiyorum her an birdahaki sefere açılmayacak korkusu oluyor içimde. :)
Ben de oyunun Trial sürümünü 10 saat sorunsuz oynadım. Sonra beğendim gittim full sürümü satın aldım. Oyun açılmıyor. Sosyalde söylenen her şeyi denedim, yabancı forumlara baktım ama yok oyun açılmıyor. Cumartesi deneyişimde açıldı fakat hava toplarında kasıyordu. Buna rağmen keyifle oynadım fakat oyun pazar gününden beri gene açılmıyor 😠

Ben de oyunun Trial sürümünü 10 saat sorunsuz oynadım. Sonra beğendim gittim full sürümü satın aldım. Oyun açılmıyor. Sosyalde söylenen her şeyi denedim, yabancı forumlara baktım ama yok oyun açılmıyor. Cumartesi deneyişimde açıldı fakat hava toplarında kasıyordu. Buna rağmen keyifle oynadım fakat oyun pazar gününden beri gene açılmıyor 😠

Ben formatladım uzun süredir sıkıntı yok valla :)

Ben formatladım uzun süredir sıkıntı yok valla :)
Bugün evime geldim oyunun güncellemesi vardı onu yaptım oyun gene açılmıyor. Zaten evimden uzakta hemsirelik yapıyorum yurt köşelerinde kalıyorum ayda bir evime geliyorum. Evime geldiğimde ayağımı uzatayim kardeşimle, arkadaşımla bir iki mac Fifa oynayayim kafa dagitayim diye düşünüyordum oyun yüzünden sinir stresim arttı artık 😤

Bugün evime geldim oyunun güncellemesi vardı onu yaptım oyun gene açılmıyor. Zaten evimden uzakta hemsirelik yapıyorum yurt köşelerinde kalıyorum ayda bir evime geliyorum. Evime geldiğimde ayağımı uzatayim kardeşimle, arkadaşımla bir iki mac Fifa oynayayim kafa dagitayim diye düşünüyordum oyun yüzünden sinir stresim arttı artık 😤

Hocam çok sıkıntılı bir oyun gerçekten bende 200 tl verdim açılmayınca iade etmeyi düşündüm onuda yapamadım gitti 200 tl dedim bu devirde kolay kazanılmıyor sonra formatladım düzeldi şuan sıkıntı yok fakat hiç güvenmiyorum dediğim gibi her an her şey olabilir bu oyunda umarım seninkide açılır :)

Hocam çok sıkıntılı bir oyun gerçekten bende 200 tl verdim açılmayınca iade etmeyi düşündüm onuda yapamadım gitti 200 tl dedim bu devirde kolay kazanılmıyor sonra formatladım düzeldi şuan sıkıntı yok fakat hiç güvenmiyorum dediğim gibi her an her şey olabilir bu oyunda umarım seninkide açılır :)
Ben de en son çare olarak formatlayacağım. Yapmadığım bir tek o kaldı.
Bilgisayarımı formatladım ve oyun şimdi sorunsuz bir şekilde açılıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı