FIFA 19 FPS Atlama Sorunu

Vicente14

Kilopat
Sistemim:
  • Intel Core i7 7700 3.6 GHz 8 CPU's
  • MSI Nvidia GTX 1050 Ti 4 GB
  • 16 GB RAM
Benim söyle bir sorunum var pas yaparken oyuncu tam topu kontrol ederken FPS atlıyor. Bu da oyunun akıcılığını bozuyor. Aynı sorun FIFA 18'de de oluyordu. Bu FPS atlamaların sıklığı statlara ve hava durumuna göre değişiyor. Özellikle gündüz pusulu havalarda çok kasıyor. İşin saçma tarafı da ultrayı desteklerken ultra low'da da aynı FPS atlaması var. Sadece dediğim gibi top kontrollerinde FPS atlıyor onun dışında animasyonlarda veya oynarken kasma yok. Ne yaparsam yapayım çözemedim. MSI Afterburner programında 60 FPS sabit gözüküyor ve FPS atlamaları olduğunda da FPS düşmesi olmuyor. Sıcaklıkta normal. Isınma sorunu hiç bir oyunda yaşamıyorum. FIFA 18/19/19 Demo'da sizde böyle sıkıntıyla karşılaştınız mı hiç? Oyun orijinal. Denediğim çözümler:
  • Teknik servisine gönderdim. kasa yeni olduğu halde iç temizliğini yapmışlar.
  • Nvidia grafik ayarlarından ve FIFA Config'den her ayarı denedim.
  • Güç ayarlarından performansı yüksek performans yaptım.
  • Gereksiz programları kapattım.
  • Görev yöneticisinden yüksek seçeneğine öncelik atadım.
beyoer cevap lütfen

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı