FIFA 19 için PS4 vs PC

Fifa için PC Vs PS4

• PC

Oy: 3 15,0%
  • PS4

Oy: 17 85,0%

• Oy verenlerin toplamı
    20

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında FIFA 19 alacağım. Sizce FIFA 19'u PS4'e mi alayım yoksa PC'ye mi? İkisinde de kolla oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla FIFA pazarı özellikle yurt dışında PS4'te çok daha yaygın. Önerim PS4 olacaktır benim. Zaten aynı fiyattaki PC ile FIFA 19 oynanamayabilir bile.

PS4 tabii ki. Online kullanıcı açısından daha kalabalıktır.

Kardeşim kendinle çelişiyorsun.

PS4 öneriyorum.
İmzamda ki konuya baksaydın keşke :/. Böyle gözlükler moda sanırım...

Bu arada 2.mesajı nereden alıntıladın. Bu konuyla ne alakası var? Amacın ne ki?

Sadece FIFA oynayacaksan tartışmasız PS4. Başka bir şeyler de oynayacaksan PC.

PC ve PS4 arasında hiçbir fark göremiyorum. Eğer hali hazırda bir PC sahibiysen ve sistemin oyunu kaldırıyorsa PC öneririm. Yok eğer yeni alacaksan PS4 alabilirsin çünkü daha ucuz.
Server sorunu yüzüden PC ve PS4 aynı, sadece PS4 Pro alırsan görüntü kalitesi biraz daha iyi olacaktır.
Ben kesinlikle bir bütçen varsa internet hızını 100 MB üzerine çıkarmanı öneririm.

PC'in yeterli ise full grafiklerde sorunsuz oynayabiliyorsan pc ama yeni alacaksan ps4 al. PS4'de 60 fpsye sabitli sen de pcde 60'a sabitleyebilirsin

Bir tarafta yatarak, koltukta rahatça oturarak Fifa oynamak var; diğer yanda fırıncı küreği yutmuş gibi sandalyede oturarak Fifa oynamak var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…