FIFA 19 İyi Oynamak İçin Ne Yapmalı?

Darksoul27

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu gamepad ile oynuyorum. Ultimate Team'e yeni başladım takım falan kurdum. Online maçlar yaparken benim oyuncularım önündeki topa bile koşmuyorlar her top rakipte kalıyor. Pası bazen istediğim tarafa değil saçma sapan bir yere atıyor. Acaba ayarlardan pas desteği koşu desteği gibi ayarlarla mı oynamam gerek. Bilgisi olan var mı?

Kardeşim pas desteğini falan açman gerek. Onun dışında oyunda zaten sıkıntı olduğunu düşünüyorum şahsen. Pas hataları sıkça gördüğüm bir şey. Dediğim gibi ayarlarını “destekli” yap.

Arkadaşlar oyunu gamepad ile oynuyorum. Ultimate Team'e yeni başladım takım falan kurdum. Online maçlar yaparken benim oyuncularım önündeki topa bile koşmuyorlar her top rakipte kalıyor. Pası bazen istediğim tarafa değil saçma sapan bir yere atıyor. Acaba ayarlardan pas desteği koşu desteği gibi ayarlarla mı oynamam gerek. Bilgisi olan var mı?
En önemlisi pas taktigine dayalı oyun oynamandir.

Destek ayarlarında pas kesinlikle destekli olmalı. Onun dışındaki ayarları yarı destekli kullanabilirsin. Ayrıca sana tavsiyem öncelikle kariyer modu ile oyun dinamiklerine alış. Sırasıyla zorluğu arttır. Sen de farkedeceksin ki en zor mod bile kolay gelmeye başlayacak. Ama tabiki online oynarken karşılaşacağın gerçek oyuncular ile kariyer modunun çok farklı olduğunu anlayacaksın. Kariyer modu sadece temel olacaktır sana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı