FIFA 19 maç bitince oyundan atıyor

Lordmuhafız

Decapat
Daha fazla  
Geçenlerde yeni bilgisayar aldığım için FIFA 19'u kurdum. Yeni bir juventus kariyeri açtım, hazırlık maçlarını vs yaptım onlarda bir sorun yoktu ama lige başladığım zaman maç sonu oyundan atıyor. Bir keresinde de gol attığımda kapanmıştı. İlk maçı bu yüzden simüle ettim şu an ikinci maçtayım maçı bitirdiğim an direkt oyundan atıyor. Not: Oyun korsan.

Bu bir çözüm mü? Beğenmediysen beğenmedim deyip geçersin. Ayrıca oyunun korsan olduğu için öyle olduğunu düşünüyorum, ne yapayım oyunu orijinal mi yapayım?

Dostum beğenmemekle konunun alakasını arıyorum zaten oyunu beğendiğim için oynuyorum? Sana oyunu orijinal yap diyen olmadı konuya direk yanıt vermeyebilirdin

Dostum beğenmemekle konunun alakasını arıyorum zaten oyunu beğendiğim için oynuyorum? Sana oyunu orijinal yap diyen olmadı konuya direk yanıt vermeyebilirdin.

Hocam benim sana lafım yok ki. Ben sana yukarıda esprili bir şekilde oyunun korsan olduğu için öyle olduğunu düşündüğümü söyledim. Diğer arkadaş da bu bir çözüm değil yazıp yanıtıma beğenmiyorum ifadesi attı. Bende çözüm olarak oyunu orijinal yapamayacağım için nedenini söylediğimi söyledim.

Hocam benim sana lafım yok ki. Ben sana yukarıda esprili bir şekilde oyunun korsan olduğu için öyle olduğunu düşündüğümü söyledim. Diğer arkadaş da bu bir çözüm değil yazıp yanıtıma beğenmiyorum ifadesi attı. Bende çözüm olarak oyunu orijinal yapamayacağım için nedenini söylediğimi söyledim.

Tamamdır kral onu anladık sorun yok. Neyse kapatalım konuyu

Bu bir çözüm mü? Beğenmediysen beğenmedim deyip geçersin. Ayrıca oyunun korsan olduğu için öyle olduğunu düşünüyorum, ne yapayım oyunu orijinal mi yapayım?
Tek sorun orjinal olmaması mı? Orjinal sürüm FIFA' larda da benzer sorun var. Çözüm ya da tavsiyeniz yoksa boş boş mesaj yazmanızın yardımlaşmaya bir katkısı yok.

Tek sorun orijinal olmaması mı? Orijinal sürüm FIFA'larda da benzer sorun var. Çözüm ya da tavsiyeniz yoksa boş boş mesaj yazmanızın yardımlaşmaya bir katkısı yok.

Tavsiyem orijinal oyundu. Sorunu çözebileceğini düşündüm. 2 mesajınız var, herhangi bir tavsiye veya çözüm öneriniz yok. Boş boş mesaj yazmanızın yardımlaşmaya bir katkısı yok maalesef.

Geri
Yukarı