FIFA 19 nereden edinilebilir?

portakallıkek

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. FIFA 19 indirmek istiyorum, bunu nereden edinebilirim ya da nereden crack olarak indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden indirebileceğinizi bilmiyorum fakat Türk sitelerine güvenmeyin. Steamunlocked'da olması lazımdı. Veyahut key alın.

Nereden indirebileceğinizi bilmiyorum fakat Türk sitelerine güvenmeyin. Steamunlocked'da olması lazımdı. Veyahut key alın.

Nereden alacağımı bilmiyorum. Çoğu satıcı hesap olarak satıyor. Key olarak nereden alabilirim?

Dostum sana tavsiyem orijinal satın alıp oyna. Hem oyunda donmaz falan olmaz hem kafan rahat olur. Emin ol kimse o indirmiş olduğun oyunları hayırına dağıtmıyor.

Boşuna dememişler bedava peynir fare kapanında olur diye.

Hocam, ben FIFA 17 18 19'u Dodi'den indirdim hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadim. Dodi ve FitGirl güvenilirdir. FIFA 19'u a bu devirde para verilmez.

Katılıyorum bende normalde korsan param varsa yüklemem ama bu devirde tüm oyunlar uçmuş ben indie oyunlara nasıl para vereyim o kadar.

Nereden alacağımı bilmiyorum çoğu satıcı hesap olarak satıyor key olarak nereden alabilirim?
Kinguin'e falan baktım da 2700 lira falan keyler. Boş verin crack indirin. Bir tarafta 92 dolar var, bir tarafta virüs kapma ihtimalin var. Ama virüs en azından MBAM ile falan kaldırılıyor.

Kinguin'e falan baktım da 2700 lira falan keyler. Boş verin crack indirin. Bir tarafta 92 dolar var, bir tarafta virüs kapma ihtimalin var. Ama virüs en azından MBAM ile falan kaldırılıyor.

Hocam güvenilir sitelerde virüs mirus olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…