FIFA 19 PC ve XBOX Cross Play oluyor mu?

HHilmi

Hectopat
PC'de Fifa19 sahibiyim çıktığı günden beri oynuyorum ama ticaret pazarında diğer konsollardaki gibi insan yok.
Xbox ve PS'de ticaret pazarındaki insan sayısı milyonları geçiyor, çoğu zaman da iki milyona yaklaşıyor ama bilgisayarda öyle değil 400-480 arası gidip gelen bir insan sayısı var. Benim merak ettiğim olay şu PC üzerinden XBOX LİVE kullanarak XBOX kullanıcılarıyla aynı sunucuda olabiliyor muyum ? Avantaj dezavantaj olayı da yok klavyeyle oynamak kol ile oynamaktan daha zor olsa da çoğu kişi de PC'de kol kullanıyor zaten.
Varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'de Fifa19 sahibiyim çıktığı günden beri oynuyorum ama ticaret pazarında diğer konsollardaki gibi insan yok.
En nefret ettiğim olay bu. Fifa 19'un sadece FUT kısmını oynayan birisiyim bende de PC versiyonu var ve piyasa resmen yokları oynuyor. Sırf o yüzden PS4 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı