FIFA 20 alınır mı?

Ben size 50₺ye vereyim isterseniz. Oynamıyorum. Bir hevesle kuzenimle aldık. Online sarmadı beni. 2-3 maç attım hevesim gitti.

O zaman FIFA benim için hayal oldu anlaşılan.
Aylık 15€ karşılığında EA Play Pro alarak oynayabilirsiniz. Bunun dışında tüm Origin üzerinde bulunan oyunlara sınırsız erişim elde etmiş olursunuz.

Ben size 50₺ye vereyim isterseniz. Oynamıyorum.

Reis kadro güncellemesinin gelmeyeceğini öğrendiğimde vazgeçtim. Gerek yok sağ ol.
Aylık 15€ karşılığında EA Play Pro alarak oynayabilirsiniz. Bunun dışında tüm Origin üzerinde bulunan oyunlara sınırsız erişim elde etmiş olursunuz.

Aylık 15 Euro çok değil mi ? 2 ayda oyunu almış olurum zaten

Hocam cadılar bayramında FIFA 21 büyük ihtimal indirime girer fakat o bile yüksek olacaktır. PES 21 çok ideal fiyatı var fakat 20'nin kadrosunun güncellenmiş hali. Oynanış olarakta FIFA'nın çok gerisinde bana göre. Seçim senin dostum ama FIFA 20 kesin almamanı öneririm parana yazık.

Aylık 15 Euro çok değil mi ? 2 ayda oyunu almış olurum zaten
2 ay içinde FIFA 21 alabilecek kadar para biriktirebileceğinizi düşünüyorsanız beklemeniz daha iyi olur. Aslında cidden uygun bir fiyat. Origin üzerinde çok sağlam oyunlar var bunları 1 ay içinde defalarca kez oynayabilirsiniz. Sonuçta 1 ay boyunca FIFA 21 oynamayacaksınız illaki canınız sıkılacak sıkıldığınızda diğer oyunlara rahat rahat bakma şansınız olur.

Hocam cadılar bayramında FIFA 21 büyük ihtimal indirime girer fakat o bile yüksek olacaktır. PES 21 çok ideal fiyatı var fakat 20'nin kadrosunun güncellenmiş hali. Oynanış olarakta FIFA'nın çok gerisinde bana göre. Seçim senin dostum ama FIFA 20 kesin almamanı öneririm parana yazık.
Reis pes bu sene çok dandik geldi bana ya. Top kontrolü falan çok sıkıntı sanki.

Reis pes bu sene çok dandik geldi bana ya. Top kontrolü falan çok sıkıntı sanki.
Aynen öyle kanka beklemen en doğrusu olur kesin alacağım diyorsan FIFA. En kötü kara cuma indiriminde uygun bir noktaya gelecek.

2 Ay içinde FIFA 21 alabilecek kadar para biriktirebileceğinizi düşünüyorsanız beklemeniz daha iyi olur. Aslında cidden uygun bir fiyat. Origin üzerinde çok sağlam oyunlar var bunları 1 ay içinde defalarca kez oynayabilirsiniz.

Yok reis hayal oldu ya. Bir oyuna bu kadar para vermem maalesef. Belki indirimde düşünebilirim. Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı