FIFA 20 alınır mı?

efeesen5514

Decapat
Arkadaşlarım ve PS kafeler aracılığıyla oynadım ve aşınayım seriye. İyi de oynadığımı düşünüyorum abim ve ben biraz para biriktirdik ikimizinde ana amacı kariyer oynamak belki Online'da oynayabiliriz sizce alalım mı? Cevaplarınızı beklıyorum.

Bu linkten alacağız; Fifa 20 Satın Al, Origin CD Key | %53 indirim.

Ayrıca laptop üzerinden oynayacağız, televizyona yansıtmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer site güvenilirse alın almanızda tamamen sizin isteğinize bağlı karantina günlerinde iyi gider seviyor, eğleniyorsanız alın *bence*. Tekrar söylüyorum tamamen size bağlı.

Alcaksanız originden alın orda da indirim var. fifa 20 için 200 tl pahalı bence. Pes 2020 düşünülebilir daha ucuz o. Fifa 2021 bekleyemem diyorsanız fifa 20 alın tabi.

Durmaplay güvenilir sitedir. Sıkıntı yaşamazsınız. Origin'de ucuza geliyorsa oradan alın ama daha ucuza geleceğini sanmam.

Bende PS4'e aldım 1 hafta önce. FIFA 14'ten beri her sene FIFA alırım. Bu sene almadım malum fiyatlardan ötürü. 120 TL'ye düşmüştü geçen. Aldım ve oyun cidden güzel. Tavsiye ederim.

Arkadaşlarım ve PS kafeler aracılığıyla oynadım ve aşınayım seriye. İyi de oynadığımı düşünüyorum abim ve ben biraz para biriktirdik ikimizinde ana amacı kariyer oynamak belki Online'da oynayabiliriz sizce alalım mı? Cevaplarınızı beklıyorum.

Bu linkten alacağız; Fifa 20 Satın Al, Origin CD Key | %53 indirim.

Ayrıca laptop üzerinden oynayacağız, televizyona yansıtmayı düşünüyorum.
Fifa 20 almanı tavsiye etmem ben aldım şahsen hikayesi geçen seneye göre aşırı kısa ve grafikler 18 ile aynı.Ayrıca juventus ile antlasmasini kesti yani oyunda şu an Juventus diye bir takım yok.Onun yerine kendileri bir takim olusturup adini kendileri vermisler.İllaha ben fifa alcam diyorsanız bence 1 sene daha bekleyin dostum bu yılki berbat ötesi idi
Ayrıca hikaye modunda bir sürü bağlı oyuncular mevcut dev kaleciler gibi.

Ben 2 hafta önce Origin'den aldım. %60 indirime girmiş zaten oradan almanı tavsiye ederim. Ama DurmaPlay'den alırsanda sorun olmaz. Site güvenilir. FIFA Ultimate Team vakit geçirmek için birebir mod tavsiye ederim.

Fifa 20 almanı tavsiye etmem ben aldım şahsen hikayesi geçen seneye göre aşırı kısa ve grafikler 18 ile aynı.Ayrıca juventus ile antlasmasini kesti yani oyunda şu an Juventus diye bir takım yok.Onun yerine kendileri bir takim olusturup adini kendileri vermisler.İllaha ben fifa alcam diyorsanız bence 1 sene daha bekleyin dostum bu yılki berbat ötesi idi
Ayrıca hikaye modunda bir sürü bağlı oyuncular mevcut dev kaleciler gibi.

hocam içimde hep bir ukte kalmıştır evimde rahatca oynamak bilemiyorum alıp oynasam sıkılır mıyım ultimate teamde sarar gibi duruyor origin de 24 dolar linkle arasında 15 tl fark var originde dolar falan gözüküyor hiç girmiyim o işlere alıp oynamayı düşünüyorum teşekkürler herkese cevap için
Ben 2 hafta önce Origin'den aldım. %60 indirime girmiş zaten oradan almanı tavsiye ederim. Ama DurmaPlay'den alırsanda sorun olmaz. Site güvenilir. FIFA Ultimate Team vakit geçirmek için birebir mod tavsiye ederim.
hocam ayrıca pc'ye gamepadi takınca ayarları direk gelir mi ? biraz eski bir gamepad pes'teki gibi ayarlar menüsü var mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı