Çözüldü FIFA 20 Controller sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DoctorSamet

Hectopat
Daha fazla  
Monster pusad gamepadim var ve her oyunda çalışıyor rahat bir şekilde. Ama FIFA 20 de neredeyse hiçbir tuşunu algılamıyor oyun. Sadece D-padin 1 tuşunu ve X tuşunu algılıyor. Ne gibi çözümleri vardır acaba bunun?(oyun Origin'den alınmıştır)

Çözüm
Hocam, çeşitli modları var. Android ve PS3 ile de uyumlu. Direct İnput ve Xinput modu da var. Xinput moduna alıp deneyin. Bende de aynı koldan var.
Hocam, bu oyunlarda orijinal Xbox One kolu bile çalışmayabiliyor. Oyunlar ile ilgili bir sorun var.

@fersend, kolda zaten Xinput desteği var. 360 kolu olarak gözüküyor.

Aygıt yöneticisinde ne olarak gözüküyor?

Aygıt yöneticisinde ne olarak gözüküyor?
Sanırım aleti suanda cozmeye başladım. Ortadaki büyük tusun ışıkları yukarıda olursa xbox 360 controller diye okuyor pc. Ama aşagıda olursa düz pc gamepad diye okuyor. Ve benim aşağıdaydı ondan dolayı kullanamıyordum. Ve bu yüzden bir çok oyundada sorun yaşamıştım. Bunu öğrendiğim iyi oldu.

Hocam, çeşitli modları var. Android ve PS3 ile de uyumlu. Direct İnput ve Xinput modu da var. Xinput moduna alıp deneyin. Bende de aynı koldan var.

Çözüm

Geri
Yukarı