Çözüldü FIFA 20 kariyer modu momentum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Halil1412

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sıkı bir FIFA oyuncusuyum, şu sıralar FIFA 20 oynuyorum. Yeni FIFA oyununa göre daha ağır ve gerçekçi geliyor oynanışı, FIFA 23 aldım oynadım ama eski FIFA oyunlarındaki tadı alamadım defans yapmak imkansız gibi bir şey. FIFA 20'de ne zaman kariyer modu açsam ilk başlar güzel güzel giderken küme düşmeye yakın takımlar bir anda 99 gen olmuş gibi oynamaya başlıyorlar. Örnek verecek olursak bayer münihi 3-0 yeniyorum werder Bremen'e 6-0 kaybediyorum savunma arkasına çok kolay adam geçiyor yani momentumlu olduğunu anlıyorsunuz paslar geçmiyor please atıyorum top bambaşka şekilde auta çıkıyor kornerde toplar benden sekip rakibin önüne düşüyor elle topu oyuna sokerken en uzaktaki adama topu atmama rağmen rakip oyuncu atacağımı bilip kalecinin önünde durup topu göğsüyle alıyor kaleciler hiçbir işe yaramıyor zaten kaleye 90 dakikada 3 şut gelse biri dışarı ikisi gol oluyor maçların genelde ilk yarıları gol yemiyorum cleansheet yapmakta çok zor, 2.yarıda illaki oyun atıyor her maç oyun kaybetse bile bir gol atmadan bırakmıyor. Oyunda çok bariz momentum var bayağı belli ediyor. Pas atmama rağmen en uzaktaki adama atıyor ya da top spontane ortaya gidiyor, paslar momentumlu maç içinde çok ağır gidiyor 10 maçta kaleme gelen şut tek maçta geliyor eliniz kolunuz bağlanıyor ne yaparsanız yapın hiçbir işe yaramıyor oyunu çok sevdiğimden bırakamıyorum kariyeri sinirlenip siliyorum sonra tekrar yeniden açıyorum sonra sinirlenip küfür edip yine kapatıyorum önerebileceğiniz FIFA oyunu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ben 22 oynadım geçen yaza baya bi. Kariyer modu da oynadım. Bence en zevkli oyunlardan birisi serinin.

Dediğiniz kadar momentum olayı yok ama zaten gerçekte dahi küme düşmeye yakın olan takımlar çok daha dişli olur.
Hocam ben 22 oynadım geçen yaza baya bi. Kariyer modu da oynadım. Bence en zevkli oyunlardan birisi serinin.

Dediğiniz kadar momentum olayı yok ama zaten gerçekte dahi küme düşmeye yakın olan takımlar çok daha dişli olur.

Çözüm
Hocam ben 22 oynadım geçen yaza bayağı bir. Kariyer modu da oynadım. Bence en zevkli oyunlardan birisi serinin.

Evet yok doğru söylüyorsunuz onu da oynadım ama gol atmak zordu diye hatırlıyorum 21 çok basitti 22 inanılmaz zor her sene FIFA zorluğu değişiyor atıyorum 20 de orta kafa gol basitse 23'te bayağı zor 22 de hatırladığım kadarıyla orta kafa gol zordu kanatlardan gitmek falan. Oyun güzel ama uğraşmak istemedim oynanışına falan alışmak içine çekmedi beni FIFA 22.kötü değil kesinlikle ama eski FIFA oyunlarındaki tadı alamadım. Bence en iyi 17 serisiydi.

Evet yok doğru söylüyorsunuz onu da oynadım ama gol atmak zordu diye hatırlıyorum 21 çok basitti 22 inanılmaz zor her sene FIFA zorluğu değişiyor atıyorum 20 de orta kafa gol basitse 23'te bayağı zor 22 de hatırladığım kadarıyla orta kafa gol zordu kanatlardan gitmek falan. Oyun güzel ama uğraşmak istemedim oynanışına falan alışmak içine çekmedi beni FIFA 22.kötü değil kesinlikle ama eski FIFA oyunlarındaki tadı alamadım. Bence en iyi 17 serisiydi.
Hocam kanattan yardırmak en kolay 23 gibi şuan 22'de çok zor kafa golü atmak evet. Onda da düz dribling bug'lı.

Bence de 23 artık arcade futbola kaydı. 22'de veya 20'de sadece Volta'da yapabildiğimiz hareketleri normal sahaya indirmiş EA.
Hiç sevmiyorum işte o olayı fantastik oluyor öyle hocam.Zaten futt falan oynamıyorum ben anlamam paket açmaktan falanda.Ea kariyer modunu saldı zaten artık,Para kazanamıyorlar,hep online için yenilik geliyor servis oyununa döndü iyice

Hiç sevmiyorum işte o olayı fantastik oluyor öyle hocam.Zaten futt falan oynamıyorum ben anlamam paket açmaktan falanda.Ea kariyer modunu saldı zaten artık,Para kazanamıyorlar,hep online için yenilik geliyor servis oyununa döndü iyice
Doğru hocam.Bsn FUT seviyorum ama skilller çok abartı oldu artık. Ayrıca çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Geri
Yukarı