FIFA 20 klavye ayarları ayarlanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

fatihgn7

Kilopat
Daha fazla  
FIFA 20'de Gamepad takıp biraz oynadıktan sonra Gamepad'i çıkarıp klavye ile oynamayı denedim ama klavye ayarları düzgün olmasına rağmen oyun içinde çalışmıyor. Yani ayarlar düzgün ve ayarlı ama oyun içinde çalışmıyor. 2 kere ayar dosyasını sildim işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot (88).png
    Screenshot (88).png
    330 KB · Görüntüleme: 295
Oynayacağımda alışamadım. Gamepad ile defans yapamıyorum.
Maça girişte takım seçimi ekranında klavye simgesi oluyor. Sizin kaydettiğiniz ayar "Özel A" veya "Özel B" gibi bir şey olması lazım. O ekrandayken klavyeden aşağı ok tuşuna basarak değiştirmeyi deneyin.

FUT oynuyorsanız gamepad şart. Ben de klavyeyle oynuyorum ve belli bir seviyeden sonra hareket yapmanın önemi ortaya çıkıyor. Sadece "Drag Back" ve "Shoot Fake" yetmiyor. Elinizde kol varken alışmaya bakın.

Maça girişte takım seçimi ekranında klavye simgesi oluyor. Sizin kaydettiğiniz ayar "özel a" veya "özel b" gibi bir şey olması lazım. O ekrandayken klavyeden aşağı ok tuşuna basarak değiştirmeyi deneyin.

Fut oynuyorsanız Gamepad şart. Ben de klavyeyle oynuyorum ve belli bir seviyeden sonra hareket yapmanın önemi ortaya çıkıyor. Sadece "drag back" ve "shoot fake" yetmiyor. Elinizde kol varken alışmaya bakın.

Aslında alışmaya çalışıyorum. Ama ut oynarken şimdilik yeterli gelmiyor. Yoksa bir süre sonra klavyeyle hiç oynamayacağım belki de. Oyun giriş yerinde özel a olarak ayarlıyorum oyun içinde çalışmıyor ama.

Aslında alışmaya çalışıyorum. Ama ut oynarken şimdilik yeterli gelmiyor. Yoksa bir süre sonra klavyeyle hiç oynamayacağım belki de. Oyun giriş yerinde özel a olarak ayarlıyorum oyun içinde çalışmıyor ama.
Bulut kaydını kapatıp deneyebilir misin? Kendi hesabımı gamepadle oynayan arkadaşımla paylaştığımda benzer sorunla karşılaşmıştım. Ayarlar doğru gözükmesine rağmen şut ve orta tuşları karışmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı