FIFA 20 oyuncu kariyerinde takımı yönetme

Alpershn38

Hectopat
FIFA 20 yeni başladım fakat bir sıkıntı var. Kariyer modunda oyuncu olarak oyna ya da teknik direktör olarak oyna dedi oyuncu olarak olanı seçtim. Hangi futbolcu dedi seçtim gerçek bir futbolcuyu. Maçlarda sadece Babel'i yönetebiliyorum, tüm takımı yönetemiyorum. Yani tek oyuncu oynuyorum. Nasıl tüm takımı yönetebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Forma seçimlerinden sonra Oyuncu ile Oyna - Takımla Oyna gibi bir seçenek olmalı. Bir sağa geçip o seçeneği seçmelisiniz.

@Asım Demir da dediği gibi , forma seçiminden sonra maç öncesi seçim ekranın da sırası ile;
Oyna-(Oyuncu İsmi) / Oyna-Takım Olarak seçimlerinden takım olarak oyna dersen herkesi yönetebilirsin.

Fifa 13 den beri aktif olarak origin de hem koleksiyon yapıyorum hemde oyunlardan zevk alıyorum..Sende bizim ile oynamak istersen Pro Clubs üzerinde ve ya bire bir maçlar da origin'den eklersen tanışıp oyunlar da birlikte vakit geçirebiliriz istersen.

Origin : Laz_Waynee

@Asım Demir da dediği gibi , forma seçiminden sonra maç öncesi seçim ekranın da sırası ile;
Oyna-(Oyuncu İsmi) / Oyna-Takım Olarak seçimlerinden takım olarak oyna dersen herkesi yönetebilirsin.

Fifa 13 den beri aktif olarak origin de hem koleksiyon yapıyorum hemde oyunlardan zevk alıyorum..Sende bizim ile oynamak istersen Pro Clubs üzerinde ve ya bire bir maçlar da origin'den eklersen tanışıp oyunlar da birlikte vakit geçirebiliriz istersen.

Origin : Laz_Waynee
owmywifi ismim ekleyebilirsin ben ekleyemedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı