FIFA 20 Press Yapma Sorunu

Onur Akgül

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Online turnuvalar ve karşılaşmalarda maalesef eski savunma yöntemi çalışmıyor. Bu sebepten ötürü ben Taktiksel Savunmaya bir türlü alışamadım. Özellikle rakibe karşı oyuncum herhangi bir tuş ile baskı yapıp takip etmiyor. Kendim yönlendirmek zorunda kalıyorum ve bakkala gidiyorum. Bu Press olayını nasıl yapacağız? Hangi tuşlar ile oyundan düşmeyeceğiz? Tüm zevkimi aldı götürdü.

Kendiniz savunma yapmaya çalışın asıl olay böyle zaten oto pres bir yere kadar işinize yarar. Gamepad hakimiyetine alışın.

Hayır kare tuşu degil. Adamı takip etmiyor hiçbir şekilde adam yanımdan geçip gidiyor. Kare tuşu yakın durumlarda müdahale için. O tuşu kullanmaya fırsatım olsa keşke... :)

Kontrollere göre değişir ama L2'ye basarak sürekli perdelemeye çalışın, pas yollarını kapatın. Emin olduğunuzda tackle tuşuna basarak topu alırsınız. Sağ analog ile adam değiştirin, L1 ile adam değiştirmeyin mecbur kalmadıkça.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ek olarak bunu izleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı