FIFA 2014 Nereden indireceğim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında bende bir gerçeği söyliyim her oyunu orjinal almam 5 lira 10 lira gibi fiyatlarla alıyorum bazen. :D

Arkadaşlar konuyu yanlış anlıyorsunuz. Forumda bu tarz içerik paylaşmak yasak biz bunu anlatmaya çalışıyoruz. Bu siteden bu şekilde paylaşımla yardım alınmıyor. Başka sitelere yazın. Size ne bize ne kim ne yapıyor arkadaş siteden ceza yemesin banlanmasın diye iyilik yapmaya çalışıyoruz ne anlıyorsunuz...

Arkadaşlar konuyu yanlış anlıyorsunuz. Forumda bu tarz içerik paylaşmak yasak biz bunu anlatmaya çalışıyoruz. Bu siteden bu şekilde paylaşımla yardım alınmıyor. Başka sitelere yazın. Size ne bize ne kim ne yapıyor arkadaş siteden ceza yemesin banlanmasın diye iyilik yapmaya çalışıyoruz ne anlıyorsunuz...

Sadece yazılması gereken mesaj bu olmalıydı.

Bu tür konular neden bu kadar uzuyor? Cevap basit. Forumumuz, korsan oyun link vermeyi yasaklıyor ve korsan oyunları önermiyoruz. Bitti. Konunun içeriğinde sadece 2 mesaj olmalıydı. Soruyu soran ve cevabı veren. Bitti. Bu kadar uzatmanın alemi yok arkadaşlar. Bir kişinin söylemesi yeterli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı