Fifa 2014 Origin hatası ama biraz değişik bi sorunum var ?

murat1186

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar ben pc ye origin adında bi program yüklemiştim battle field 3 bedavaya girince indirdirebilmek için origin adında bi program indirdim ve ardından 1 -2 gün sonra fifa 2014 ü yükledim pc me ve fifanın exesine basınca Resim koydum konuya o hatayı alıyodum ve origin adlı programı bilgisayarımdan sildim elimle silmedim unistaller diye bir programla sildim dahasonra fifayı tekrar yükledim ve kurduğumda fifanın.exe sine basınca yine aynı hatayı alıyorum bilgisayara kurduğum fifa2014 ü arkadaşımdan aldım ve onda sorunsuzbi şekilde yükledi ve oynadı origin onun pc sinde yüklü değildi ama bu sorunu nasıl çözerim SİSTEMİM Win7 64 bit Yorumlarınızı bekliyorum sorunum ile ilgili yorum atıp konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden .

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    103,5 KB · Görüntüleme: 356
origini kursam parayla almam lazım zaten hem kurarken origini yine resim atıcam o hatayı veriyo ne yükleniyo nede siliniyo kaldırıdğım halde silinmiyo nasıl halletcem kafayı yedim ya gerçekten
ad.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı