Fifa 2016 kasma sorunu

tmm ozaman zaten sadece orda oluyodu maçta falan sıkıntı yok peki penaltı ve frikik atışlarında alttaki şut cubuğu gidip gelirken akıcı bir şekilde gidiyor mu sanki ordada çok hafiften bir kasma var gibi

tmm ozaman zaten sadece orda oluyodu maçta falan sıkıntı yok peki penaltı ve frikik atışlarında alttaki şut cubuğu gidip gelirken akıcı bir şekilde gidiyor mu sanki ordada çok hafiften bir kasma var gibi
Aynen onu ben de farkettim. Benim televizyonum 50 Hz ondan da oluyor olabilir. Arkadaşlarımda hiç gözlemlemedim. Büyük ihtimal oyundan kaynaklanıyordur çünkü diğer oyunlarda bir sorun yaşamadım.

Training bölümünde maç başlamadan önce bende de oluyor hatta arkadaşlarımın PS4'lerinde de gözlemledim onlarda da oluyor gayet normal bir durum sıkıntı yapmayın yani.
Dostum nasılsın memnun musun konsoldan. :)

Arkadaşlar Fifa 17'de niye düzeltilsin öyle bir şey olurmu hiç? Dert etmenize gerek yok gerekli güncelleme en kısa sürede gelecektir. Sorun ortadan kalkacaktır.

Arkadaşlar Fifa 17'de niye düzeltilsin öyle bir şey olurmu hiç? Dert etmenize gerek yok gerekli güncelleme en kısa sürede gelecektir. Sorun ortadan kalkacaktır.
2 aydır güncelleme bekliyorum ya sorunu fark edemediler ya da sorun sadece bazı kişilerde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı