Çözüldü FIFA 2020'de Dualshock 4 Basılı Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berk CANER

Hectopat
Oyuna ilk kez girdiğimde tuşun kendi kendine basılı kaldığını fark ettim. Başka oyunlarda denediğim zaman hiçbir sıkıntı yok. Kol normalde çalışıyor ama FIFA'ya girince kendi kendine hareket ediyor, bazen asağı itiyorum kendi kendine yukarı falan gidiyor. DS4Windows programını kullanıyorum.

Çözüm
Merhaba, konu ile ilgili olarak bir çözüm bulabildiniz mi? Aynı dertten bende de var şu anda.

Maalesef hala bir çözüm bulamadım. Origin'i sildim şimdi tekrar yüklüyorum oyunu, bir şey bulursam geri dönüş yaparım. (Oyuna tekrar girdim hala aynı sorun devam ediyor...)

Merhaba, konu ile ilgili olarak bir çözüm bulabildiniz mi? Aynı dertten bende de var şu anda.

Merhabalar tekrardan sorunu çözdüm, allaha şükür,
DS4Windows programinin en guncel surumunu yukleyin ardindan ( Ryochan7/DS4Windows ) program ayarlarından " HID'e DS4 " " DS4'ü gizle" bu seçeneği tikleyin ve oyuna tekrardan girin. Sorun bende böyle çözüldü, umarım sizin de çözülür.

indir.png

Maalesef hala bir çözüm bulamadım. Origin'i sildim şimdi tekrar yüklüyorum oyunu, bir şey bulursam geri dönüş yaparım. (Oyuna tekrar girdim hala aynı sorun devam ediyor...)

DS4Windows programinin en guncel surumunu yukleyin ardindan ( Ryochan7/DS4Windows ) program ayarlarından " HID'e DS4 " " DS4'ü gizle" bu seçeneği tikleyin ve oyuna tekrardan girin. Sorun bende böyle çözüldü, umarım sizin de çözülür.

indir.png

Çözüm

Eki Görüntüle 876448
çok sağ ol neredeyse yeni kol alıyordum sinirden :)

Geri
Yukarı