FIFA 2020'de Oyun Ayarları Sıfırlanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Başlıkta nasıl anlatacağımı bilemedim buraya yazacağım. Önceki gün normal oynuyorum. Oyunu kapatıyorum, bir daha açtığımda sanki oyunun parlaklığını %10 yapmışım gibi oluyor ve tüm ayarlarım sıfırlanmış oluyor. Oyun hızı, kontroller, kamera vb. bu, 2 - 3 günde bir oluyor. Sürekli yeni profil açmaktan sıkıldım. Var mı bir çözüm?
Başlıkta nasıl anlatacağımı bilemedim buraya yazacağım. Önceki gün normal oynuyorum. Oyunu kapatıyorum, bir daha açtığımda sanki oyunun parlaklığını %10 yapmışım gibi oluyor ve tüm ayarlarım sıfırlanmış oluyor. Oyun hızı, kontroller, kamera vb. bu, 2 - 3 günde bir oluyor. Sürekli yeni profil açmaktan sıkıldım. Var mı bir çözüm?

Bu arada şunu da söyleyeyim. Tam hatırlamıyorum ama FIFA 20 açıkken bilgisayarın elektriğini kestiğimde oluyor OLABİLİR. Bilmiyorum tam hatırlamıyorum.

Son düzenleme:
Hocam ayarları yapıp oyunu normal kapatın. Ayrıca öyle tak diye fişini çekmeyin bilgisayarın.

Fişini çekmiyordum zaten kasanın elektriğini kesiyordum. Ama onu acil olmadıkça yapmam artık. Bir de alt F4 sıkıntı yaratmaz değil mi?

Hocam oyunu NORMAL kapatın. Fişi çekmekle bilgisayarın gücünü kesmenin pek bir farkı yok. Alt+F4'de yapmayın. Dediğimi yapın, sonra gelin buraya profilin kayıt olup olmadığına bakalım.

Hocam oyunu normal kapatın. Fişi çekmekle bilgisayarın gücünü kesmenin pek bir farkı yok. Alt+F4'de yapmayın. Dediğimi yapın, sonra gelin buraya profilin kayıt olup olmadığına bakalım.

Tamamdır. Bu arada kariyerini yaptığım Osman piskokulu size İngiltere West bromdan teşekkürlerini sunar.

Geri
Yukarı