Çözüldü FIFA 2021 crack çıktı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Indirip denediniz mi? Crackwatch oyle gostermiyor.
Benim bir tane ``test`` bilgisayarım var. Onda insanların indirmek isitemediği şeyleri indirip test ediyorum. Ve Fifa 20 ve 21 de bunlara dahil oldu. İndirdim denedim sonra da sildim.
Kırılmadı, indirip kendine virüs bulaştırma. Kırmızı renkte olanlar kırılmamış olanlar.
Sakın indirmeyin güvensiz bağlantıları.
Ben hiç bir zaman korsan kullanmam.

Hayır kırılmadı sitemizde emek hırsızlığı olduğu gerekçesi ile crack oyun yasak.

Ama onun yerine 10 liralık ortak hesaplara girebilir, oyun platformlarının kullanıcılar için sunduğu kolaylıkları suistimal edip yapımcıya para kazandırmadan oyun oynayabilirsiniz bu şekilde hem bu platformların bu özellikleri kaldırmasını sağlar, emek hırsızlığının yanı sıra gerçekten oyuna para veren yapımcıyı destekleyen kişileri de mağdur etmiş olursunuz.

Çünkü bu sitede hırsızlık değil tanımı önemli.

Mağdur ediyorsam banane yani onlarda hesap alsınlar o zaman.

Kırıldı. Benim baktığım sitelerde 21 bile var.
Hangi sitelermiş onlar :D
Hayır kırılmadı sitemizde emek hırsızlığı olduğu gerekçesi ile crack oyun yasak.

Ama onun yerine 10 liralık ortak hesaplara girebilir, oyun platformlarının kullanıcılar için sunduğu kolaylıkları suistimal edip yapımcıya para kazandırmadan oyun oynayabilirsiniz bu şekilde hem bu platformların bu özellikleri kaldırmasını sağlar, emek hırsızlığının yanı sıra gerçekten oyuna para veren yapımcıyı destekleyen kişileri de mağdur etmiş olursunuz.

Çünkü bu sitede hırsızlık değil tanımı önemli.
Evet doğru bir yorum. 10 liralık hesaplarla korsanın tek farkı aralarında 10 TL olması.

Geri
Yukarı