vivirmidas

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Geçen sezon için oluşturduğumuz Fifa 21 Kadro Güncellemesi'ne ek, 2022/23 sezonu için güncellemeler yapıldı.

2022 yaz transfer sezonunda gerçekleşen transferler,

Kiralık oyuncular, oyunda bulunmayan genç yetenekler(Arda Güler, Emirhan İlkhan, İsmail Yüksek, Emirhan Delibaş vd.)

Oyunda bulunmayan Willian Arao, Gustavo Henrique, Mathys Tel vb. oyuncular,

2022/23 sezonu için tüm liglerde oyunda bulunan takımlar bazında üst liglere çıkan takımlar, düşen takımlar,

Güncel teknik direktörler ve gerçek yüz eklentileri,

Takım taktik güncellemeleri ve sezon sonu beklentileri,

Takımların güncel transfer bütçeleri ve oyuncuların güncel overalleri

Ve kariyer modunda güncel transfer haberleri eklendi.

----- KURULUM ----

Sorun yaşamamanız adına halihazırda bulunan kadrolarınızı her ihtimale karşı yedekleyiniz.

Squad dosyasını Belgelerim/FIFA 21/Settings klasörüne atıp oyunu açtıktan sonra oyun menüsünden Profil/Kadroları Yükle seçeneğiyle değiştirdiğinizde güncel kadroların aktif olduğunu görebilirsiniz.

İçeriğe dair öneri ve eleştirilerinizi cevap olarak ekleyebilirsiniz.

Transfer sezonu boyunca güncelleme devam edecek, son güncelleme için konunun son mesajlarına göz atabilirsiniz.

Avrupa kupalarında grup kuraları çekildiğinde güncellemeler dosyaya yansıyacak.

Dosya: Squad Update (26.07.2022)

-- Güncelleme --

Dosya: Squad Update (27.07.2022)

Dosya: Squad Update (30.07.2022)

Dosya Ekleri

• Fifa21.jpg
    Fifa21.jpg
    297 KB · Görüntüleme: 355
Son düzenleme:
Merhaba her şeyi dediğiniz gibi yapıyorum, kadroyu yükle dediğimde hiçbir şey değişmiyor, yükle>kaydet dediğimde de aynı şey kadrolar değişmiyor, ne yapabilirim?

Merhaba her şeyi dediğiniz gibi yapıyorum, kadroyu yükle dediğimde hiçbir şey değişmiyor, yükle>kaydet dediğimde de aynı şey kadrolar değişmiyor, ne yapabilirim?
Origin'i offline yaparsanız düzelmesi gerekir.

Belgelerim Fifa 21 Settings klasöründe tüm squad dosyalarını başka bir klasöre taşıyın, profil dosyasını da taşıyın(orada squad ve profil dosyası kalmasın), oyunu açarken yeni profil ayarı ister, yeni profil oluşturun. Settings klaösörüne kadro dosyasını yeniden kopyalayıp kadroları yeniden yükleyin. Yine olmuyorsa ekstra çözüm yöntemi bilemiyorum. Benzer sorun yaşayanlar bu adımlarla çözmüşlerdi.
Burada da bahsetmiştim.

Geri
Yukarı