FIFA 21 alınır mı?

FIFA'yı ben de sadece offline modları için oynuyorum ve çok zevk alıyorum. Fakat FIFA 21'de oynanış rezalet. Defans yapmak inanılmaz zor, ara paslar bayağı kötü olmuş, defans yaparken oyuncu değiştirmeye çalışınca istediğim oyuncunun kontrolünü bir türlü alamıyorum (FIFA 13'te bile yaşamadım bunu), yan çaprazdan her vuruş gol oluyor fakat uzaktan şutları tamamen bitirmişler neredeyse. FIFA 20'yi sevmemiştim, 21'den nefret ettim. Birkaç yıl FIFA almam herhalde artık.

FIFA'yı ben de sadece offline modları için oynuyorum ve çok zevk alıyorum. Fakat FIFA 21'de oynanış rezalet. Defans yapmak inanılmaz zor, ara paslar bayağı kötü olmuş, defans yaparken oyuncu değiştirmeye çalışınca istediğim oyuncunun kontrolünü bir türlü alamıyorum (FIFA 13'te bile yaşamadım bunu), yan çaprazdan her vuruş gol oluyor fakat uzaktan şutları tamamen bitirmişler neredeyse. FIFA 20'yi sevmemiştim, 21'den nefret ettim. Birkaç yıl FIFA almam herhalde artık.
Hocam böyle dediniz hevesim kursağımda kaldı :( Ben Fifa 19 crack oynuyordum bayağı iyi, şimdi fifa 21 daha mı kötü anlamadım ?

Hocam böyle dediniz hevesim kursağımda kaldı :( ben FIFA 19 crack oynuyordum bayağı iyi, şimdi FIFA 21 daha mı kötü anlamadım?

Bana göre daha kötü. Önceki yılların üzerine hiçbir geliştirme yok, aksine iyi olan özellikleri kötü yapmışlar. Steam'de 2 saat deneme süresi var, birkaç maç oynayın demek istediğimi anlayacaksınız. Beğenmezseniz 2 saat içinde iade edebilirsiniz oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı