FIFA 21 DirectX Error

Steam üzerinden satın aldığım FIFA 21 oyununda sürekli DirectX hatası alıyorum. Oyunda yazılar falan okunmuyor, resimler de yok. Bug dolu her şey. Dosya bütünlüğü de doğrulattım. Sebebi ne olabilir?

DirectX hatası derken? Ekran kartınız nedir?
Geforce GTX 1050. Verilen hatada da ekran kartı ile alakalı bir şeyler yazıyor ve bundan önceki oyunlarda da fps düşüşü olmuştu. Galiba ekran kartı sürücüsü güncellemem gerek nasıl yapmam gerektiğini araştırdım ve Geforce Experience ve Geforce Game Driveri'ı yükledim bilgisayarıma. Şimdi tıkandım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yanlış bir şey yaparsam ve bir daha hiç oynayamazsam diye korkuyorum. PC modeli Monster Abra A5 v15.4. Monster mail yoluyla bana en güncel sürücüyü bulabileceğim linki yolladı ama orada verilen sürüm 2019 tarihli. Geforce GTX 1050'ye 2020 içinde de güncelleme gelmiştir o güncel değil o zaman deyip onu da indiremiyorum. Çok korkuyorum.

GeForce GTX 1050. verilen hatada da ekran kartı ile alakalı bir şeyler yazıyor ve bundan önceki oyunlarda da FPS düşüşü olmuştu. Galiba ekran kartı sürücüsü güncellemem gerek nasıl yapmam gerektiğini araştırdım ve GeForce Experience ve GeForce Game Driveri'ı yükledim bilgisayarıma. Şimdi tıkandım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yanlış bir şey yaparsam ve bir daha hiç oynayamazsam diye korkuyorum. PC modeli Monster Abra A5 v15.4. Monster mail yoluyla bana en güncel sürücüyü bulabileceğim linki yolladı ama orada verilen sürüm 2019 tarihli. GeForce GTX 1050'ye 2020 içinde de güncelleme gelmiştir o güncel değil o zaman deyip onu da indiremiyorum. Çok korkuyorum.

Aynı sorun bende de var kardeşim bilgisayarlarımız aynı çözümü bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı