FIFA 21 "Does not appear to be installed" hatası

Ratonhake

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Steam'den FIFA 21 aldım ve 20 saat rahat bir şekilde oynadıktan, sonra format atmam gerekti PC'ye. Format attıktan sonra oyunu tekrar indirip açmaya çalıştığımda Origin'den hata almaya başladım ve ne yaparsam yapayım oyunu açamadım. Tekrar silip indirdim fakat sorun devam ediyor. Oyunu açmaya çalıştığımda Origin "The Game FIFA 21 Champions Edition does not appear to be installed. Please install it or try relaunching the Game." mesajı veriyor ama oyun yüklü. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

1614263730509.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu ve Origin'i komple tekrar silin hiç bir klasör kalmadan ve AppData klasörüne girip yine Origin ve Fifa ile ilgili klasörleri silin. Steam'dan oyunu tekrar indirin ve açarken direkt Origin'e yönlendirecektir zaten.

Hocam
Oyunu ve Origin'i komple tekrar silin hiç bir klasör kalmadan ve AppData klasörüne girip yine Origin ve Fifa ile ilgili klasörleri silin. Steam'dan oyunu tekrar indirin ve açarken direkt Origin'e yönlendirecektir zaten.
Hocam dediklerinizi önceden yaptım origin steama bağlı diğer oyunları açarken sadece FIFA 21 de sorun yaratıyor .

Hocam

Hocam dediklerinizi önceden yaptım origin steama bağlı diğer oyunları açarken sadece FIFA 21 de sorun yaratıyor .

Dediklerimi önceden yaptıysanız %99 çözülmesi lazımdı sorununuzun, çünkü birden fazla hesabım var ve sürekli değiştirirken aynı sorun oluyordu, her defasında AppData içerisindeki Origin ve FIFA klasörlerini silmek çözüm oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı