FIFA 21 EA Play'e saat kaçta gelecek?

İnşallah boşuna indirmemişimdir. 40 gb bir şey değil yeniden indiririm sıkıntı yok ama zamandan gidecek.
Trial'i indirmiştim dünden. Eğer Trial harici farklı bir download gelirse Trial dosyalarını yedekle daha sonra o yeni gelen download'ı indir ve durdur, Trial dosyalarını oraya geri at. Belki tekrar indirmeye gerek kalmaz. Çünkü Trial'de olsa orjinal oyunla aynı kapasite, demo değil sonuçta uyuşabilir dosyalar.

Trial'i indirmiştim dünden. Eğer Trial harici farklı bir download gelirse Trial dosyalarını yedekle daha sonra o yeni gelen download'ı indir ve durdur, Trial dosyalarını oraya geri at. Belki tekrar indirmeye gerek kalmaz. Çünkü Trial'de olsa orjinal oyunla aynı kapasite, demo değil sonuçta uyuşabilir dosyalar.
Hocam ben dosyalarda bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Dosyalar aynı sadece Steam saat sınırı koymuş. Bende Trial'i dün indirdim, bugün sınırsız olunca direkt gireceğimi düşünüyorum.

Normalde oyuna girince sağ altta EA Play deneme yazıyordu o yazı kalktı standart FIFA 21 yazısı geldi. Tekrar kurmama gerek yok galiba ama ea desktop ta ve originde hala trial yazıyor garip.

Normalde oyuna girince sağ altta EA Play deneme yazıyordu o yazı kalktı standart FIFA 21 yazısı geldi. Tekrar kurmama gerek yok galiba ama ea desktop ta ve originde hala trial yazıyor garip.
Benim EA Play Origin'de aktif. Kendiliğinden Trial sürüm yazısı gitti ama gitmeden önce ana sayfada düşen Fifa 21'i kütüphaneye ekle dedim öyle gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı