FIFA 21 EA Play'e saat kaçta gelecek?

Game Pass üzerinden yüklemek isteyince hata veriyor. EA Play uygulamasında da hala alta resmini koyduğum şekilde 10 saat deneme sürümü olduğu yazıyor. O yazı geçene kadar indirme taraftarı değilim. Eğer bu yazı varken indirip 10 saati geçtiği halde oyunu oynayabilen varsa buraya cevap verirse sevinirim.

Screenshot_2.png

Yapabildiniz mi? Yapamadıysanız ve Steam üzerinden oynayacaksanız FIFA 21'in mağaza sayfasına gelin, sepete ekle yazan yerin yanında "Hesaba Ekle" yazacaktır, ona tıklayın.
Hayır şunu demek istedim, benim EA Play Steam'de değil direkt Origin üzerinden aktif. Yani ben EA Play'a Origin'de sahibim Steam'den almadım. Origin>EA Play kısmından kütüphaneye ekledim.
Game Pass üzerinden yüklemek isteyince hata veriyor. EA Play uygulamasında da hala alta resmini koyduğum şekilde 10 saat deneme sürümü olduğu yazıyor. O yazı geçene kadar indirme taraftarı değilim. Eğer bu yazı varken indirip 10 saati geçtiği halde oyunu oynayabilen varsa buraya cevap verirse sevinirim.

Eki Görüntüle 1011482
Sorun çözüldü. Oyunu oynamaya devam ettim sürenin bitmesine az süre kala trial gitti hem oyunda hem de ea desktop ta.

Geri
Yukarı