FIFA 21 Kapanıyor

Faboxin

Kilopat
Sorun şu: Oyun açılıyor, dil seçiyorum ve devam ediyorum. Sonrasında bilenleriniz vardır Başlat veya Boşluk'a bas yazan yer geliyor ve aşağıda yuvarlak dönmeye başlıyor. Burada tuşa bastıktan sonra kısa bir süre sonra oyun kapanıyor.

Sistem : x4 965, GT 730, 8GB RAM.

Sorun şu: Oyun açılıyor, dil seçiyorum ve devam ediyorum. Sonrasında bilenleriniz vardır Başlat veya Boşluk'a bas yazan yer geliyor ve aşağıda yuvarlak dönmeye başlıyor. Burada tuşa bastıktan sonra kısa bir süre sonra oyun kapanıyor.

Sisteminiz yetmiyor olabilir.

Oyunu yönetici olarak çalıştır, eğer aynı şey olursa diğer arkadaşın dediği gibi sistemden kaynaklı hata olabilir.

Aynı sıkıntıyı bende çekiyordum iade ettim hocam çözümü yok bir ton şey denedim olmuyor.

Sistem yetmiyor olsa oyun direkt olarak açılmayarak bir uyarı vesaire vermez mi?

Bende insanlara bunu anlatmaya çalışıyorum. Sistem düşük gelse ilk başlangıçta hata verirdi, oyuna hiç giremezdik. Tutturmuş herkes "sisteminiz yeterli değil" diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı