FIFA 21 kırıldı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsana destek yok deyip, kızgın atıp ne yapacaksanız, adam vazgeçip oyuna yüzlerce lira mı bayacak. Demek ki durumu yok ki korsana yöneliyor. Az anlayışlı olun.

Ama sanırım korsan şiddetli bir biçimde yasakmış forumda zannediyorum ki. Herkes böyle yazdığına göre. Zaten Technopat katı kurallarını bilmeyen yoktur.

Asıl konuya gelirsek, burada sormayın hocam. Ban felan diyorlar, Discord sunucuları var az araştırın orada sorarsınız.
Yok hocam kırıldı mı falan diye sormak yasak değil. Arkadaşlar böyle yazınca artık mesaj kasmak için yazıyorlar gibime geliyor. Korsana destek demenin anlamını bilmiyorlar çünkü okuduklaarını anlamıyorlar. Gerçekten çok gülüyorum bunlara

Oyunindirvip'ten gördüm :D
Cevap yazdım arkadaşa sitede. 😀
Ekran görüntüsü 2021-05-16 122119.png

Fifa 2021 kırıldıysa şu denuvoyu falan kaldırsınlar oyundan, steam-origin doğrulamasını da.. oyuna girmek işkence gerçekten

Arkadaşlar öncelikle ben böyle bir konu açmadım başka bir konu da FIFA 21 kırıldı mı diye sordum.
Ve moderatörler konu oluşturdu.
Cezam dolayısıyla da yazamadım.
Anlayışlı bir şekilde cevap veren köstek olmayan arkadaşlara teşekkür ederim.
Ben sadece meraktan sordum FIFA 21 çıktı mı diye.
Gereksiz bir şekilde atıp tutmanıza gerek yoktu.
Durumunda b*kunu çıkarmaya gerek yok.
Hayır dersiniz olur biter.
Bir taraflarınızı yırtınca en iyi oyuncu siz olmuyorsunuz şunu da kalın kafanıza sokun.
Hee bir de bir şey anlatayım.
Bir oyuna bakıyordum Torrent'ten kırıldı mı diye.
Bir de ne göreyim.
Şu an adını vermek istemediğim bir kullanıcı bura da korsan a karşı olan birisi.
Oyunu indirmiş site de.
Oyun hakkında yorum yapıyor.
Allah bilir başka kimler vardır kimler.
Kimler bir şeyi en çok eleştiriyorsa eleştirenlere bakmak lazım 😉

Bence böyle konu açanlar banlansın.

Oldu paşam salonu da balkona katalım mı?

Niye n'apıcaksınız?

Korsan olarak indirip kendimi forumda ifşa etmeyi düşünüyorum nasıl fikir?

Kırıldığını merak ediyorsa, korsan oynamak istiyor demektir. Korsana destek yok.

Söylene bak sütten çıkmış ak kaşık sanki kendisi.

Korsana destek yok.

He şimdi böyle dedin de eline ne geçti plaket falan verelim mi eline.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı