FIFA 21 kişisel hesapta "Too many computers have accessed" hatası

Soner Özaşık

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce bir dijital Origin hesabında oynuyordum. Bu hatayı almıştım. 24 saat bekleyince geçmişti. 1 hafta kadar o hesapta oynadım ve yine o hatayı alınca kendime FIFA almaya karar verdim. Dün Steam üzerinden satın aldım. Hevesle indirdim ve aynı hata tekrar karşımda. 24 saat sabredeyim geçer dedim. Sabrettim 25. saate yaklaşırken tekrar denedim ve aynı hata tekrar karşımda. Kendi hesabım olmasına rağmen hatayı almaya devam ediyorum, ne yapabilirim?

1620401363303.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi Steam hesabınızdan aldıysanız böyle bir şey olması pek olası değil, kullandığınız hesabın korsan olmadığına emin olun, korsana destek vermediğimizi de bilin. Dijital Origin hesabından kastınız anladığım kadarıyla kırılmış bir hesap olsa gerek, bu hata da normal. O yüzden kendinize bir Origin hesabı açın Steam'den oyunu satın alın, herhangi bir sorun olmaz.

Artı -1 Eksi
Yakın zamanda Geforce NOW üzerinden oynadınız mı oyunu? Anladığım kadarıyla sorunla EA oyunlarında sıkça karşılaşılıyor. Origin hesabınız için iki faktörlü doğrulamayı açmayı önermişler. Deneyebilirsiniz.

Kendi Steam hesabınızdan aldıysanız böyle bir şey olması pek olası değil, kullandığınız hesabın korsan olmadığına emin olun, korsana destek vermediğimizi de bilin. Dijital Origin hesabından kastınız anladığım kadarıyla kırılmış bir hesap olsa gerek, bu hata da normal. O yüzden kendinize bir Origin hesabı açın Steam'den oyunu satın alın, herhangi bir sorun olmaz.
Zaten bu şekilde yaptım. Kendi steam hesabım ve aynı zamanda kendi origin hesabım üzerinden girmeyi deniyorum. Oyunu daha dün satın aldım. Steam üzerindeki indirimden.
Yakın zamanda Geforce NOW üzerinden oynadınız mı oyunu? Anladığım kadarıyla sorunla EA oyunlarında sıkça karşılaşılıyor. Origin hesabınız için iki faktörlü doğrulamayı açmayı önermişler. Deneyebilirsiniz.
Doğrulamam açık. Geforce NOW hiç kullanmadım :(
Zaten kırılmış hesaplardan bıkıp kendime oyunu alma kararı aldım. Fakat aynı hatayı burada da alınca moralim bozuldu.

Zaten bu şekilde yaptım. Kendi Steam hesabım ve aynı zamanda kendi Origin hesabım üzerinden girmeyi deniyorum. Oyunu daha dün satın aldım. Steam üzerindeki indirimden.

Doğrulamam açık. GeForce NOW hiç kullanmadım :(

Tuhaf bir hataymış gerçekten de, bir an kırılmış hesapla girdiniz sandım :) yardımcı olan çıkar elbet, oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin.

Tuhaf bir hataymış gerçekten de, bir an kırılmış hesapla girdiniz sandım :) yardımcı olan çıkar elbet, oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin.
Şimdi bir detay fark ettim. Offline olarak oyuna giriş sağlayabiliyorum. Diğer dijital hesabımda bunu yapamamıştım. Birkaç günlüğüne offline şekilde oyuna girsem. Bu hatanın geçmesi için beklemiş sayılır mıyım?

Önce EA'nin sitesinden"Electronic Arts Home Page - Official EA Site" buradan Origin üyeliğime girdim. Oradan Security kısmından güvenilen cihazlar var hepsini sildim ve şifremi değiştirdim. Şu an oyuna girebiliyorum. Sen de dene bir bu yöntemi.
Denedim fakat olmadı. Birkaç gün beklemekten başka çarem yok sanırım. O şekilde de olmazsa ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı