FIFA 21 sonbahar indirimlerinde indirime girer mi?

İmkansız seneye mart-nisan gibi belki olur.
Bilgisi olmayan ortalığı bulandırmasa...
Nisanda oyun indirimi geç; EA play için ücretsiz hale geliyor.
PES bu sene güncelleme yaptığını ve fazla para almayacağını söyledi. FIFA'da bana göre güncelleme yaptı ama her yıl olduğu gibi bu fiyatlardan satıyor. İndirimle 250'ye düşebilir. Eğer sizin için uygunsa alabilirsiniz tabii ki ama bence o paraya değmeyen bir oyun 21.
95 ten beri FİFA oynayan senede 2.000 online maç yapan biri olarak söyleyeyim; FIFA20 rezaletti . Sadece EA official forumlarda "button lag, input delay, halsiz oyun, rakibe müdahale edememe " gbi sorunlar sebebi ile binlerce mesaj var. firma 19 tane major update yapmasına rağmen sorunları çözemedi. Bir çok mesajı da sildi üstelik.
Tarihinde ilk defa FIFA çıktıktan bir kaç ay sonra "loyalty edition" ile sene boyunca %50 indirimli satıldı. Yetmedi bir süre önce oyun 5Euro ya düştü. Neden çünkü bozuk.

FIFA21 e gelelim. PC de 10 saat deneme sürem vardı 1 saat bile oynamayıp bıraktım. sorunlar çözülememiş FIFA 20 yi kopyala yapıştır yapmışlar. Menülerin yerleri dışında bir değişiklik yok. Daha çoook indirime girer. Sorunları çözemedikleri sürece 1 Euro yapsalar bile bu rezil oyunu almam. 20 yi de almamıştım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı