Çözüldü FIFA 21 tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ascompas

Femtopat
Origin'den FIFA 21 Ultimate satın aldım ancak oyuna bastığımda tepki vermiyor. Origin kapanıp acılıyor FIFA 20 ve FIFA 19 sınıkıntısız çalıştırmıştı.
Bir de play tusuna basınca görev yöneticisiden Windows problem reporting acılıp kapanıyor, bir ilgisi var mı bilmiyorumm.

Çözüm
Belgelerim FIFA 21 klasörünün içersindeki fifasetup not defterini açın DIRECTX_SELECT =0 olan kısmi 1 olarak düzelttim sorun çözüldü.
Origin'den FIFA 21 Ultimate satın aldım ancak oyuna bastığımda tepki vermiyor. Origin kapanıp acılıyor FIFA 20 ve FIFA 19 sınıkıntısız çalıştırmıştı.
Bir de play tusuna basınca görev yöneticisiden Windows problem reporting acılıp kapanıyor, bir ilgisi var mı bilmiyorumm.

Ben hala çözemedim Discord varsa verir misin lütfen yapamıyorum çözemedim.

Kral yapamayan tek sen değilsin ben hala yapamadım 3 gündür buna uğraşıyorum silip yükledim her şey yaptım.

Ben bir Instagram sayfasından aldım 70TL'ye içinde bayağı bir oyunda var onla ilgili değil değil mi oyuna tıklıyorum ayarlar kısmı açılıyor oyna diyorum tepki 0 ama Origin'de FIFA21 oynuyor gözüküyorum görev yöneticisindede oyun yok.

Ben bir Instagram sayfasından aldım 70TL'ye içinde bayağı bir oyunda var onla ilgili değil değil mi oyuna tıklıyorum ayarlar kısmı açılıyor oyna diyorum tepki 0 ama Origin'de FIFA21 oynuyor gözüküyorum görev yöneticisindede oyun yok.
Bende ordan aldım ama alakası yok bu arada 24 lirayada satılıyor ben fifa 20 yi 1 yıl ordan alıp oynamıştım 21'i de aldım ama olmuyor zamanında fifa 20 de de aynı sorunu yaşamıştım ama çok sürmeden çözülmüştü bu çözülmüyor

H.

Bazılarının çözülüyor bazılarının çözülmüyor çok garip bir durum Origin üzerinden oyun oynamaktan nefret ediyorum saçma sapan sistemleri var.

Haklısın Origin üzerinden sadece Battlefield1 oynuyordum bir sıkıntı yoktu FIFA 21'de sorun yaşadım çok kötü bir olay.
Cevabını ben yazdım oradaki talimatları izle ve linkleri yükle sorun cözülecek aynı sorunu bende yaşadım

evet

istersen bana Discord'dan ulaşabilirsin kullanıcı adım: davut1903 #7428
Discord Üzerinden Ekledim adım IBurakthemountain
Cevabını ben yazdım oradaki talimatları izle ve linkleri yükle sorun cözülecek aynı sorunu bende yaşadım.

Evet.

İstersen bana Discord'dan ulaşabilirsin kullanıcı adım: DAVUT1903 #7428.

Discord ıburakthemountain kabul edersen sevinirim sorunu çözemedim.
Arkadaşlar merhaba bende de oyun açmaya çalıştığımda böyle bir uyarı alıyordum play tuşuna basmama rağmen aynı hatayı tekrar veriyordu ,there is a program with your Game's setup pleasereinstall your Game oyunun neden açılmadığı konusunda çözüm buldum, nasıl yapılacağına dair size ve neler yükleneceği konusunda dosya download ve linkleri atacağım onları yükledikten sonra sorun çözülüyor yüklemeleri yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanızı tavsiye ederim.
Bu sayfaya giriniz:

Visual Studio 2015, 2017 and 2019 altındaki linklere basın​

1 Ci olarak indirmeniz gereken link: X86: vc_redist.x86.exe
2 Ci olarak indirmeniz gereken link: X64: vc_redist.x64.exe

Bunlar yüklendikten sonra lu linkteki dosyaları indirin:

1'Ci dosya linki:

vcredist_x64.exe file path dosyanın altında​

2'Ci dosya linki:

vcredist_x86.exe file path dosyanın altında​

Kanka bunların hepsini indirdim kurdum aynı ya değişmedi maalesef.
Cevabını ben yazdım oradaki talimatları izle ve linkleri yükle sorun cözülecek aynı sorunu bende yaşadım

evet

istersen bana Discord'dan ulaşabilirsin kullanıcı adım: davut1903 #7428
Discorddan ekledim adım IBurakTheMountain#1444 Kabul edersen sevinirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı