FIFA 21'de nasıl iyi kadro kurulur?

GazzıhYiyen

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, oyuna yeni başladım 2 gündür uğraşıyorum. Kimle oynasam herkeste 98'lik oyuncular var, rengarenk kartlar var. Mağazaya bakıyorum yok. Transfer edeyim diyorum o kartları satan yok. Peki ulaşanlar bu kartlara nasıl ulaşıyor? Gökten mi yağıyor. Aşırı tilt oldum bu duruma. Kadro kurma görevlerine bakıyorum. Saçma sapan altın oyuncular veriyor.

Dostum FIFA 22 çıktığı için FIFA 21 oyuncu sayısı düştü normal olarak transfer pazarındaki adamlar nadirleşti bu da 5K'lık adamı 50K'ya çıkmadı demek.

Paran olması lazım :)
Param olsa ne olacak ki? Transfer pazarında yok. En fazla 85 lik oyuncu var. Benim bahsettiğim renkli kartlar. İkon kartları
Dostum FIFA 22 çıktığı için FIFA 21 oyuncu sayısı düştü normal olarak transfer pazarındaki adamlar nadirleşti bu da 5K'lık adamı 50K'ya çıkmadı demek.
İkon kartları satan yok. 1 kere denk geldim oda 5 milyon coins felandı. O kadar coini kasmak imkansıza yakın. Hadi kastı diyelim 1 tane oyuncu alabilir o paraya. Herkesin kadrosunda full kimyalı 11 tane ikon var. Yapan nasıl yapıyor anlam veremiyorum. Kimsede söylemiyor. En sonunda kırıcam oyun kolunu gidicem yuvarlak masa şövalyesi olucam!

FIFA 21 mi kaldı? Onlar genelde çok çok iyi kadrosu olup, bir daha olmayacaklar oynuyor. Zamanında oynamak lazımdı. Şimdi pek bir işi de yok.
Oynamak istiyorsan "Kadro Kurma Görevleri" var. Onu yapabilirsin.

Geri
Yukarı