FIFA 21'de sadece takım kimyası mı önemli?

apocalyx

Hectopat
Merhabalar, ben FIFA'ya yeni başladım. Ultimate Team kadrom böyle. Genel takım kimyası 100 ama stoperlerim ve defansif orta sahamın bağlantısı kıpkırmızı. Beklerim de biraz öyle. Acaba sıkıntı oluyor mu yoksa tek önemli olan genel takım kimyası mı?

Dosya Ekleri

• EA SPORTS™ FIFA 21 _2021.05.12-22.48.png
    EA SPORTS™ FIFA 21 _2021.05.12-22.48.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 769
Son düzenleyen: Moderatör:
hayır bu önemli değil. oyuncuların aldığı kimya önemli. oyuncuların aldığı kimya eğer 9 veya 10 ise sorun değil aradaki bağlantıların kırmızı olması

Kimyanız güzel gözüküyor. Kimya iyi olursa takım arasındaki pas vs. şeyler daha iyi olacaktır. Ama gende önemli tabii. Ama gen 82-90 arası olursa ve kimya da 100 olursa gayet iyi olur. Bu arada kadronuz yeni başlamanıza göre iyi.

Pes Myclup'te sistem şu: kimyan 90 küsürse kendinden iyi takımlara karşı fazla zorlanmazsın. FIFAda da farklı birşey olduğunu sanmıyorum reytingin de etkisi vardır kesin ama sizin takımınız bence yeterince iyi (Pes oyuncusu olarak söylüyorum)
Edit:İcon oyuncuyu niye oynatmıyorsun hepsiyle anlaşıyor diye biliyorum.

Ultimate Team mantığı bu sene için: Hızlı ve çevik oyuncular, forvette ise ekstra olarak mümkün olduğunca 4 veya 5 ters ayak. Orta saha ise 4 veya 5 skill oyuncular lazım. Ayrıca kadro kimyası 100 olmalı ve bir oyuncunun kendi mevkiinde oynuyorsa en az 8 olması lazım. 10 ise en iyisidir. Oyuna başlamak için çok geç artık ama başlamışsınız bir kere. Mümkün olduğunca Discord'da veya Facebook'da FIFA gruplarına takılın ve ilk 1 hafta sürekli squad battle oynayıp gelişmiş SBC kısmını bitirin.
Pes Myclup'te sistem şu: kimyan 90 küsürse kendinden iyi takımlara karşı fazla zorlanmazsın. FIFAda da farklı birşey olduğunu sanmıyorum reytingin de etkisi vardır kesin ama sizin takımınız bence yeterince iyi (Pes oyuncusu olarak söylüyorum)
Edit:İcon oyuncuyu niye oynatmıyorsun hepsiyle anlaşıyor diye biliyorum.

O kiralık oyuncudur.

Oyuncularına uygun kimya tarzı verebilirsin, mesela defans oyuncularına gölge kimyası uygula, daha hızlı koşarlar.
Hangi kimyanın oyuncu özelliklerine artı puan eklediğini, takım kimyası ile oyuncu kimyasının oyuncu özelliklerine ne gibi artı ve eksi kattığına buradan bakabilirsin.
Bu örnek oyuncu, istediğin oyuncuyu bulup bakabilirsin.
Oyuncu özelliklerinin yanında verdiği +5 oyuncu kimyası ve takım kimyasına göre değişir.

Ultimate Team mantığı bu sene için: Hızlı ve çevik oyuncular, forvette ise ekstra olarak mümkün olduğunca 4 veya 5 ters ayak. Orta saha ise 4 veya 5 skill oyuncular lazım. Ayrıca kadro kimyası 100 olmalı ve bir oyuncunun kendi mevkiinde oynuyorsa en az 8 olması lazım. 10 ise en iyisidir. Oyuna başlamak için çok geç artık ama başlamışsınız bir kere. Mümkün olduğunca Discord'da veya Facebook'da FIFA gruplarına takılın ve ilk 1 hafta sürekli squad battle oynayıp gelişmiş SBC kısmını bitirin.

O kiralık oyuncudur.
teşekkür ediyorum bilgileriniz için bir de bir şey soracağım Division rivals da oyuncularım artık daha çok yoruluyo gibi geliyor bi mantığı var mı acaba

Geri
Yukarı