FIFA 21 takım seçimi

Bayern'de sakin top hakimiyetini karsiya verme. Stoperleri agir kaliyor. Defans cizgisini biraz geriye cekebilirsin arkaya kacmamalari icin. Davies ve Pavar'i beklerde kullanirsin iyi. Sane ve Coman 60'dan sonra hangisi oyundaysa cikar digeri yerine sok. Atak turunu top hakimiyeti yap paslarla ortadan muller lewa kimmich ile cikarsin. Kanatlarin aşiri hizli oldugu icin onlari araya kaç talimati ver. Rakibin defansini yipratir. Bayern'de de onerim 4-3-3 veya benzer bir alternatifi. 60'dan sonra gobege ve stopere takviye yap arkaya adam kaçabilir.
Nasıl anlatacağım diye düşünüyorum çok iyi özetlemişsiniz teşekkürler

En güçlü takım diğer takımlar bölümünden soccer aid eksi Karma yıldızları var taktiği hücum yaparsanız bileğiniz de varsa kazanma şansı yok arkadaşınızın.

Bak kimseyi dinleme beni dinle. Sanırım Fenerlisin git Feneri al bende böyle olunca Galatasarayı alıyordum kendi takımınla yargı dağıtıyorsun resmen.
Yarın bir arkadaşımla iddialı FIFA 21 ws miz var. Arkadaşım oyunun en güçlü takımı Liverpool'u seçti. Hangi takımı seçeyim? Liverpool'a karşı hangi taktikleri uyguluyayım? Söylerseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

Hile de yapabilirsiniz ana menüden özelleştir bölümüne girin orada oyuncu oluştur u sağa kaydırın gerçek oyuncuyu düzenle var oradan alıcağınız takımı seçin oyuncuları geldiğinde kadrodaki oynucuları seçin r2'ye basın aşağı inip l2'ye basın oradan güçlerini yükseltin ama fazla yükseltmeyin ki arkadaşınız çakmasın olayı. Kaleciyi falan da yükseltin.

Geri
Yukarı