FIFA 21'in Game Pass'e gelmesi

Eo_Aubameyang

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Game Pass üyesiyim bazen FIFA 20 giriyorum fakat tam şimdi girdiğimde FIFA 21'in tam erişime açık olduğunu gösteren bildirim geldi. Game Pass'te tam sürüm gözüküyor fakat EA Play'de hala 10 saatllik versiyon var. PC'de tam sürüm ne zaman aktif olur?

Ben şöyle bir durum yaşadım;daha önceden fifa 212 10 saatlik sürümü kullandım bitirdim fakat bugün akşam üzeri tekrar girdim 10 saatlik süre aktif gözüküyor pc üzerinden giriyorum belki o bitince sınırsız olacak bilemedim.

Evet kontrol ettim bende de şu an öyle gözüküyor. EA bugün rezalet işler yaptı. FIFA Game Pass'e gelecek diye arkadaşımı gece kalmaya çağırdım. Sabaha kadar bekledik oyunu. Üstelik bugün akşam saatlerinde getirdiler konsola. Hemen getiremeyecekseniz 7'si diyin kardeşim. Böyle acizlik olmaz ya.

Evet kontrol ettim bende de şu an öyle gözüküyor. EA bugün rezalet işler yaptı. FIFA Game Pass'e gelecek diye arkadaşımı gece kalmaya çağırdım. Sabaha kadar bekledik oyunu. Üstelik bugün akşam saatlerinde getirdiler konsola. Hemen getiremeyecekseniz 7'si diyin kardeşim. Böyle acizlik olmaz ya.
Kanada Vancouver eyaletine göre ayarlama yaptılar saatleri ondan bize geç geldi.

400 TL'lik oyunu getirmeye kıyamadılar heralde.

iyi geceler arkadaşlar gamepasse sahibim ea playden fifa21 in 10 saatlik deneme süresini bitirdim EA Play resmi twitter hesabından fifanın passe eklendiğini bildirdiği bi tweet paylaşmasına rağmen oyuna giremiyorum deneme süresi doldu ea proya geçin diyor ne zaman düzeleceğine dair bilgisi olan var mı

Geri
Yukarı