FIFA 22 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

emocstaken

Decapat
Daha fazla  
FIFA 22 indirdim internette yazan neredeyse her çözümü denedim ama bir türlü görseldeki 'oyna' butonuna bastıktan sonra oyunun açılmasını sağlayamadım. Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. İşletim sistemi Windows 10 ekran kartı RTX3070 sürücülerim güncel.

fifa.png

Arkadaşlar koruma geçmişinde FIFA22'nin engellendiğine dair belgeler var. Windows'un korunma sistemiyle alakalı olabilir mi acaba problem?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 22 indirdim internette yazan neredeyse her çözümü denedim ama bir türlü görseldeki 'oyna' butonuna bastıktan sonra oyunun açılmasını sağlayamadım. Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. İşletim sistemi Windows 10 ekran kartı RTX3070 sürücülerim güncel.

Eki Görüntüle 1171656

Arkadaşlar koruma geçmişinde FIFA22'nin engellendiğine dair belgeler var. Windows'un korunma sistemiyle alakalı olabilir mi acaba problem?

Eki Görüntüle 1171659
Sorunu çözebildiniz mi?

Aynı sorun bende de var fidye dosya korumasını kapattım her şeyi kapattım açılmadı oyunu sildim geri yüklüyorum şu an antivirüs programım vardı onu da sileyim mi yüklenince?

Dostum virüs programını kapat ve oyunu aç bende de aynı sorun vardı, ben böyle çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı