Çözüldü FIFA 22 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wux

Hectopat
Daha fazla  
1660059778786.png

Bu şekilde hata alıyorum 4-5 defa yeniden yaptım PC'yi kapadım açtım yine olmadı.

Çözüm
Tutorial var mı yoksa ayarlardan Origin'i silip dosyalarınıda silip sonra mi deniyeyim.

Denetim Masası'ndan Origin'i silin daha sonra kalıntılarını elinizle silin en sonunda Steam üzerinden FIFA 22'yi çalıştırın Origin indirmek için izin isteyecek izin verin indirsin.
Origin'i dosyalarıyla beraber silip daha sonrasında Steam'den FIFA 22'yi açmayı dener misiniz kendi Origin'i tekrardan indirecektir. Bu sorun herkeste var ben böyle çözdüm.

Tutorial var mı yoksa ayarlardan Origin'i silip dosyalarınıda silip sonra mi deniyeyim.

Denetim Masası'ndan Origin'i silin daha sonra kalıntılarını elinizle silin en sonunda Steam üzerinden FIFA 22'yi çalıştırın Origin indirmek için izin isteyecek izin verin indirsin.

Çözüm

Umarım olur deneyeceğim şimdi.

1660063808646.png

Deniyorum.

Geri
Yukarı