Çözüldü FIFA 22 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

odevran

Hectopat
RAM
16 GB hyperx 3200mMHz
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
Amd Ryzen 5
Merhaba arkadaşlar,
FIFA 22'yi yaklaşık 2 aydır sıkıntısız oyunuyordum ve dün Windows'u güncelledikten sonra tekrar açtım sonrasında Steam dosyalar doğrulanıyor diye bir sekme açtı doğrulamasını bekledim tamamlandı dedi fakat oyun açılmadı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-11 163007.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-11 163007.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 98
  • 1660225154964.png
    1660225154964.png
    47,9 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, bende ve bir çok kişide çözüm origin uygulamasını bilgisayardan silip steamden fifa 22 yi açın. Origini kendisi indirsin. Sonra çözülmesi muhtemel. Sorununuz bu yöntemle çözülürse "Çözüldü" işaretlerseniz sevinirim.
Merhaba, bende ve bir çok kişide çözüm origin uygulamasını bilgisayardan silip steamden fifa 22 yi açın. Origini kendisi indirsin. Sonra çözülmesi muhtemel. Sorununuz bu yöntemle çözülürse "Çözüldü" işaretlerseniz sevinirim.

Artı -1 Eksi
Çözüm
teşekkürler deneyeceğim

Origin'den kaynaklı olabilir. Sil yükle yap. Olmazsa bir başka konuda fidye dosya korumasından çözen olmuş. Bir de öyle dene.
tamamdır

Geri
Yukarı