Çözüldü FIFA 22 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
40
Daha fazla  
RAM
G.Skill Ripjavs V 8 GB + Crucial 4 GB
Ekran kartı
Vega 3 ( 2 GB VRAM)
Anakart
A320M S2H
İşlemci
3000G
Selam,
Bu ekranda takiliyorum. Oynaya bas deyince tepki vermiyor.

1664463548893.png

FIFA22.exe diye biliyorum exe dosyasini o yuzden log dosyasi:
@Bora Dere

Çözüm
Hocam bu arada her seferinde baslattigimda originthinsetup.exe adli dosya ilk kez baslatilmak icin hazirlaniyor tarzinda bir şey yaziyor Steam'de. Origin'i silip tekrar kurmali miyim? Belki de sorun Origin ile alakalidir.
Ben de attığınız yeni dosyalarda bir şey çıkmazsa onu diyecektim. Origin kullanan birkaç Steam oyununda görmüştüm bu sorunu, bu oyunda da yaşayan var galiba. Origin'i kaldırın, sonra Steam'in kendisi kurmasına izin verin. Böyle çözen çoktu bu sorunu.
Selam,

Eki Görüntüle 1531049

@Bora Dere
Crack değil mi?

Selam,

Eki Görüntüle 1531049

@Bora Dere

Biraz bekleyince açılması lazım. 1 ila 4 dakika arasında beklerseniz açılır diye düşünüyorum. Bende de oluyor çünkü.

fifaconfig.exe için de rapor alır mısınız? Bir de şu dosyayı paylaşın, bu rapordan bir şey çıkaramadım:
C:\Users\Umut\AppData\Local\Origin\Logs\IGO_Log.FIFA22_9160.txt

Hangi sürüm Windows 10 kullanıyorsunuz bu arada? Windows 10 (build 25206.2) diyor, custom ISO falan mı kurdunuz?

Hangi sürüm Windows 10 kullanıyorsunuz bu arada? Windows 10 (Build 25206.2) diyor, Custom ISO falan mı kurdunuz?

Windows 11 Insider Dev hocam 😅

fifaconfig.exe için de rapor alır mısınız? Bir de şu dosyayı paylaşın, bu rapordan bir şey çıkaramadım:
C:\Users\Umut\AppData\Local\Origin\Logs\IGO_Log.FIFA22_9160.txt

Tamamdır hocam, eve geçtiğim gibi paylaşırım.

@Bora Dere
Istemis oldugunuz TXT dosyasi ektedir.
Bu da log kaydi:
Bu arada sil yukle yaptiktan sonra artik oyun penceresi aciliyor sonra kapaniyor.

Dosya Ekleri

• IGO_Log.FIFA22_9160.txt
    636 bayt · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Önceki raporda bir şey yok diye başka dosyanınkini istemiştim ama bu daha da boş.

Bu arada sil yukle yaptiktan sonra artik oyun penceresi aciliyor sonra kapaniyor.
Belki de o yüzden öncekinde bir şey çıkmamıştı. Biraz amelelik gibi olacak ama FIFA22.exe için bir daha rapor alabilir misiniz?

Ayrıca log dosyasının içeriği de değişmiş olabilir. Öncekiyle aynı konumda yeni log dosyası olmalı, onu da paylaşırsanız harika olur. Ayrıca çöküyorsa şu da oluşuyordur belki:

Ekran kartı sürücüsü güncel mi bu arada? AMD sürümleri çok karışık yazıyor, ona bakamıyorum.

Geri
Yukarı