FIFA 22 alanlara FIFA 23 nasıl geliyor?

hftmoody

Hectopat
Bende FIFA 22 var. Ama yüklü değil. Format atmıştım. İndirimli FIFA 23 almak istiyorum. Origin kütüphanemde olması yetmez mi? İlla yüklü olması mı gerekiyor?

Soruyu açıkçası tam anlayamadım fakat satın aldığınız oyun kütüphanenize eklenir siz indirin ya da indirmeyin orada kalır istediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.

Henüz geçen oyundaki satın alım sistemi uygulanmıyor diye biliyorum ki uygulanacağı da kesin değil. En azından birkaç ay geçtikten sonra olur diye düşünüyorum.

Başlık hatalı. Fifa 23'ü indirimli satın almak için oyun içinde beliren reklam bağlantısını takip ederek indirimli satın alınabiliyor diye biliyorum (Xbox'ta öyleydi). PC tarafında Steam kütüphanesinde varsa yine indirimli oluyor sanırım.

FIFA 22'nin olması FIFA 23'te indirim alacağın anlamına gelmiyor ki öyle bir şey yok yani
EA Play üyeliğin varsa sadece 630 TL'ye düşüyor alıcağın oyun
Öyle bir şey olsa FIFA 16'dan beri alıyorum bana yüklü miktarda indirim yapması gerekirdi.

Başlık hatalı. Fifa 23'ü indirimli satın almak için oyun içinde beliren reklam bağlantısını takip ederek indirimli satın alınabiliyor diye biliyorum (Xbox'ta öyleydi). PC tarafında Steam kütüphanesinde varsa yine indirimli oluyor sanırım.
Başlığı ben böyle yazmamıştım. Neden böyle oldu anlamadım. Diğer konuya gelince oyun içindeki bağlantıyı takip etmem zorunlu yani doğru mu anladım ? Kütüphanemde olması yetmiyor yani.

Cd ile 1200 tl tl ama ea üyelikte 600 tl geliyor hangisini alim hiç bilmiyorum ps4 pro kıllanıyorum suan ılerde ps5 geçeceğim cd mi alsam bilmiyorum

Her sene yenisi çıktığı için dijital versiyon almak çok daha mantıklı. Zaten seneye yüzüne bakmayacaksın yenisi çıkınca.

Ama söyle bi durum var ps4 pro kullanıyorum ben ps4 proda hyprtmation surumu yokmuş ps5 te varmis PC’de bile var PC’de alsam daha mantıklı sankı

Geri
Yukarı