FIFA 22 alınır mı?

Fifa 21'in indirim tarihlerini inceledim ve kasım ayındaki indirimde almanın mantıklı olacağına karar verdim. Sana da tavsiye ederim. %30-40 arası bir indirim olabilir kasım ayında.
Nokta atışı. 😊 Ben aldım oyunu. 24 Kasım'da tekrar indirime girecek, Sonbahar İndirimleri geliyor.

eğer sıkı bir futbol fanatiğiyseniz almanızı öneririm. onun haricinde önermem. fifa (nba fm de dahil) oyunları bende nedense hep her sene aynı oyuna para yatırılıyormuş etkisi yapmakta... zaten tam da bu yüzden fifayı en son 2004 senesinde oynamıştım... tabi ben spor oyunlarına uzağım... ama anladığım kadarıyla senelerdir versusu yapılan fifa vs pes kapışmasında ibre özellikle son 6-7 yıldır ağır bir şekilde fifa tarafında seyir etmekte...

eğer sıkı bir futbol fanatiğiyseniz almanızı öneririm. onun haricinde önermem. fifa (nba fm de dahil) oyunları bende nedense hep her sene aynı oyuna para yatırılıyormuş etkisi yapmakta... zaten tam da bu yüzden fifayı en son 2004 senesinde oynamıştım... tabi ben spor oyunlarına uzağım... ama anladığım kadarıyla senelerdir versusu yapılan fifa vs pes kapışmasında ibre özellikle son 6-7 yıldır ağır bir şekilde fifa tarafında seyir etmekte...
O ibre tamamen FIFA'ya döndü artık, eski bir PES oyuncusu olarak söylüyorum. FM, FIFA gibi oyunlar artık rakibi olmayan oyunlar. Futbol fanatikleri mecburen alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı