FIFA 22 alınır mı?

• Konuyu başlatan atos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 3B

atos

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 22 alınır mı geç mi kaldım?
FIFA Online 4 oynuyorum orada 2 milyar kadro var oradan devam edip 2023 mü bekleyeyim 2022 alayım mı?

Bence Mart ayını bekleyebilirsiniz. 2022 EA Play'de oynanabilir oluyor. Game Pass ile aylık 30 TL verip oynarsınız. Hem de başka başka oyunlar da oynamış olursunuz.

Bugün aldım. 10 saat civarı oynadım ve 82 overall, 88 kimya olan bir UT kadrosu kurdum. Bir günde bu kadar oluyorsa çok da geç sayılmaz. Ancak çok rekabetçi iseniz geç kalmış olablirsiniz. Yani zevkine online modlar, kariyer ve UT için 167 TL gerçekten çok iyi günümüz şartlarında.

Daha iyi bilenler UT için geç kalınma sebebi ve UT mantığını özetlerse herkes için yararlı olur.

Ben sırf pro clups için bile alırım.. Online açısından tam teşkilat modları var.
Oynanış olarak FIFA 17-18-19'dan sonra önerebilirim, güncellik olarak FIFA 22'nin rakibi yok..

Bence mart ayını bekleyebilirsiniz. 2022 EA Play'de oynanabilir oluyor. Game Pass ile aylık 30 TL verip oynarsınız. Hem de başka başka oyunlar da oynamış olursunuz.

Her ay 30 TL ödemesi gerekecek ve hesabına bir değer katmıyor çok boş bence Game Pass'le oynamak.

Olay tamamen sizin maddi gücünüze dayalı bir noktada. Eğer durumunuz varsa alıp tadını istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz. Kadro konusunu da dert etmeyin bence aktif oyuncuysanız geç değil. Game Pass ile 5-6 aylık ücrette zaten oyunun parasını vermiş oluyorsunuz. Game Pass'in avantajı yanında başka oyunlarda barındırması. Sizin Game Pass'in içinden alacağınız veya oynayacağınız başka oyun yoksa indirimdeyken almanız mantıklı.

Online 4' ben de oynuyorum. Ucuz etin yahnisi bir yere kadar yeniyor. Bugune kadar bana cikan en degerli oyuncu 17 milyonluk Neymar'di onun da fiyati 9'a kadar dustu. FIFA 22'yi ben de almak istedim ama gec kalindigini, herkesin kadrosunu kurdugunu soylediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 22 alınır mı geç mi kaldım?
FIFA Online 4 oynuyorum orada 2 milyar kadro var oradan devam edip 2023 mü bekleyeyim 2022 alayım mı?

Eğer futbol oyunu seviyorsan, oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsan al. Ben sadece futbol oyunları oynuyorum, Online ve analig modlarını, FIFA 22 bu zamana kadar yapılmış en iyisi diyebilirim bütün FIFA serilerini oynadım o yüzden söylüyorum. Fut açısından geç kalma gibi bir durum yok, bileğin varsa oynarsın kimsenin kadrosu milyonluk değil. Ben altın kadro ile oynuyorum ve rakiplerimi yenmem hiç de zor olmuyor. Dediğim gibi eğer futbol oyunu seviyorsan al girip 1 saat takılıcaksan değmez.

Eğer futbol oyunu seviyorsan, oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsan al. Ben sadece futbol oyunları oynuyorum, Online ve analig modlarını, FIFA 22 bu zamana kadar yapılmış en iyisi diyebilirim bütün FIFA serilerini oynadım o yüzden söylüyorum. Fut açısından geç kalma gibi bir durum yok, bileğin varsa oynarsın kimsenin kadrosu milyonluk değil. Ben altın kadro ile oynuyorum ve rakiplerimi yenmem hiç de zor olmuyor. Dediğim gibi eğer futbol oyunu seviyorsan al girip 1 saat takılıcaksan değmez.

Daha önce hiç FIFA oynamadım ilk kez 22 oynayacağım zor olur mu? FIFA Online 4'te iyiyim.

Geri
Yukarı