FIFA 22 alınır mı?

• Konuyu başlatan atos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 3B
Hocam 22 den pişman olduysanız futbol oyunlarıyla çok içli dışlı değilsiniz gibi
Hocam ben 419 TL'ye aldım. 1 hafta sonra indirimde 229'a düştü. Arkadaşa alacaktım. 179'a düştü. Şimdi 179 liraya alınabiliyor. Ben Game Pass de ödüyorum her ay. Bu aradaki fark benim 1 yıllık Game Pass üyeliğimiz yarısını çıkarıyor. Yoksa toplam 2000 saatten fazla(2017'den bu yana) oyun saatim var. FUT pek oynamıyorum.

İşte hocam olay o zaten. O 1 hafta oyunu oynamazsan bitiyor bazı kişiler için. Yoksa bende internetten indiririm sadece offline oynarım?

Daha önce hiç FIFA oynamadım ilk kez 22 oynayacağım zor olur mu? FIFA Online 4'te iyiyim.

FIFA Online 4, FIFA 15 çakması Online oyun yani Online 4'ten keyif alıyorsan FIFA 22'nin başından kalkamazsın diyorum sadece. Ayrıyeten tabii ki zor olacak FIFA Online 4'te aslında oynamadığını farkedeceksin çünkü çok basit ve kolay Online 4, FIFA 22 daha zor ama daha keyifli.

FIFA Online 4, FIFA 15 çakması Online oyun yani Online 4'ten keyif alıyorsan FIFA 22'nin başından kalkamazsın diyorum sadece. Ayrıyeten tabii ki zor olacak FIFA Online 4'te aslında oynamadığını farkedeceksin çünkü çok basit ve kolay Online 4, FIFA 22 daha zor ama daha keyifli.

Sağ ol yorumun için bir de PC'de draft oynanmıyormuş ve drop giriyormuş doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı