FIFA 22 alınır mı?

289120

Hectopat
Makaleler
2
FIFA 2022 alınır mı?
Şu an Steam'de 95 lira fiyatına değer mi?
PES oyunlarına daha çok aşinayım daha önce.
60-30 dakika FIFA 20 oynamıştım fakat beni pek çekmedi kendine ama ciddi bir şekilde oynamadım.

FIFA 2022 alınır mı?
Şu an Steam'de 95 lira fiyatına değer mi?
PES oyunlarına daha çok aşinayım daha önce.
60-30 dakika FIFA 20 oynamıştım fakat beni pek çekmedi kendine ama ciddi bir şekilde oynamadım.
Alınmaz. Zaten kısa bir süre 23 çıkacak ve öbürlerine yetişmek vs çok çok zor olacaktır. Ama oyun bende kalsın arkadaşımla oynarım veya kariyer yaparım diyorsan al.

Alınmaz. Zaten kısa bir süre 23 çıkacak ve öbürlerine yetişmek vs çok çok zor olacaktır. Ama oyun bende kalsın arkadaşımla oynarım veya kariyer yaparım diyorsan al.

Hocam 23 çıkınca fiyat çok pahalı olacaktır 22 çıkınca pahalıydı yavaş yavaş düştü ve şu an fiyatı olan 95 liraya kadar geldi. 23'ün fiyatının düşmesini beklerken 24 çıkar böyle devam eder.
Bir de bu diğerlerine yetişemezsin mevzusu ne?
Başka konularda da gördüm yok millet çok kasıldı herkesin takımı güçlü falan.

Hocam 23 çıkınca fiyat çok pahalı olacaktır 22 çıkınca pahalıydı yavaş yavaş düştü ve şu an fiyatı olan 95 liraya kadar geldi. 23'ün fiyatının düşmesini beklerken 24 çıkar böyle devam eder.
Bir de bu diğerlerine yetişemezsin mevzusu ne?
Başka konularda da gördüm yok millet çok kasıldı herkesin takımı güçlü falan.
Aldığın zaman arkadaşlarınla oynayacaksan veya kariyer yapacaksan diğerlerinin senin için bir önemi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı