FIFA 22 alınır mı?

Son düzenleme:
Çıkış fiyatı da 420'ydi. Yani diyeceğim o ki, EA dolar kuruna göre hareket ettiriyor. Yakın gelecekte dolara bağlı olarak daha da artabilir demek istiyorum.

Ne diye bir endişe hocam?

Bilmiyorum hocam kötü bir endişe gibi oynayınca göreceğim zaten hata aldım oyunu açıyorum ama beni rahatsız ediyor o hatayı taslağa kaydettim bu gece konusunu açarım isterseniz takip edebilirsiniz.

Bilmiyorum hocam kötü bir endişe gibi oynayınca göreceğim zaten hata aldım oyunu açıyorum ama beni rahatsız ediyor o hatayı taslağa kaydettim bu gece konusunu açarım isterseniz takip edebilirsiniz.
Hocam oyun alma konusunda aşırı cimri biriyim. 250 lira bir skine para veririm ama 15 liralık oyuna para verme konusunda kararsızım. Yaşadığınız duyguları ETS2 ve MB:Warband'ta yaşadım.

İkisini de korsanda saatlerce oynamama rağmen Steam'den alıp alıp iade ediyordum bir gün inat edip iade etmedim. Neticeye gelirsek ikisini de ara ara hala daha açıp oynuyorum. Umarım atlatırsınız diyeyim bu duygunuzu.

Hocam kariyer oynayacaksanız internette satılan offline hesapları almak daha mantıklı.

Hocam onlara pek güvenmiyorum ayrıca kendi hesabımda olsun daha iyi.

Hocam oyun alma konusunda aşırı cimri biriyim. 250 lira bir skine para veririm ama 15 liralık oyuna para verme konusunda kararsızım. Yaşadığınız duyguları ETS 2 ve MB: Warband'ta yaşadım.

İkisini de korsanda saatlerce oynamama rağmen Steam'den alıp alıp iade ediyordum bir gün inat edip iade etmedim. Neticeye gelirsek ikisini de ara ara hala daha açıp oynuyorum. Umarım atlatırsınız diyeyim bu duygunuzu.

Ben 15 lira veririm ama FIFA için pahalı geldi bir de oyun açılırken hata veriyor kapatınca oynayabiliyorum zaten FIFA'da kariyer oynamaya bayılırım ne bileyim değişik bir duygu umarım aşabilirim.

Hocam kariyer oynayacaksanız internette satılan offline hesapları almak daha mantıklı.

Hocam Online'de oynarım benlik sorun yok.

Geri
Yukarı