FIFA 22 alınır mı?

Ofoz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi pes artık yeni oyun çıkarmayacak ve en son çıkardığı oyunda da analig modu yok. PES 2021'de 330 saatim var ve çoğu analigdir. Sorum şu ki analig modu için FIFA 22 alınır mı? Birde grafiğe önem veren biriyim grafik konusunda PES kadar tatmin edebilir mi beni oyun?

Bence alınır hocam. 1 haftadır falan oynamaktayım, analig falan takılıyorum. Özellikle yanınızda biri olursa volta modu sarıyor eski FIFA Street günlerini hatırlatıyor biraz. Bence tatmin edici oyun. Özellikle bazı takım taraftarları falan güzel olmuş, bazı stadlarda gol atılınca çalan gol müzikleri, gol anonsları falan ufak ama hoş detaylar.

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi pes artık yeni oyun çıkarmayacak ve en son çıkardığı oyunda da analig modu yok. PES 2021'de 330 saatim var ve çoğu analigdir. Sorum şu ki analig modu için FIFA 22 alınır mı? Birde grafiğe önem veren biriyim grafik konusunda PES kadar tatmin edebilir mi beni oyun?
Kariyer için FIFA 22 alınır, hatta ileride mod kurarak 2022/2023 sezonunu da oynayabileceğinizi düşünüyorum. Grafikleri (PC versiyonu) o kadar da iyi değil bence, PES kadar tatmin etmez. PS5 versiyonunda daha ayrıntılı grafikler var..

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi pes artık yeni oyun çıkarmayacak ve en son çıkardığı oyunda da analig modu yok. PES 2021'de 330 saatim var ve çoğu analigdir. Sorum şu ki analig modu için FIFA 22 alınır mı? Bir de grafiğe önem veren biriyim grafik konusunda pes kadar tatmin edebilir mi beni oyun?

Alınır, şu an çok ucuz FIFA 23 almanın da pek bir mantığı yok. Bende pesten FIFA'ya geçtim alışınca oynaması daha zevkli.

Bence alınır hocam. 1 haftadır falan oynamaktayım, analig falan takılıyorum. Özellikle yanınızda biri olursa volta modu sarıyor eski FIFA Street günlerini hatırlatıyor biraz. Bence tatmin edici oyun. Özellikle bazı takım taraftarları falan güzel olmuş, bazı stadlarda gol atılınca çalan gol müzikleri, gol anonsları falan ufak ama hoş detaylar.
Anladım PES taraftarı biriyim açıkçası fakat değişiklik açısından düşündüm geçmeyi FIFA ya eğer Pes ten farklı yenilikleri varsa analig özerinde ve de grafik olarak çok sırıtmaz ise düşünüyorum dediğim gibi.
Kariyer için FIFA 22 alınır, hatta ileride mod kurarak 2022/2023 sezonunu da oynayabileceğinizi düşünüyorum. Grafikleri (PC versiyonu) o kadar da iyi değil bence, PES kadar tatmin etmez. PS5 versiyonunda daha ayrıntılı grafikler var..
Oyun kendisi güncelleme getiriyor mu transferler için?

:)

Aynen kırıldıda bizim haberimiz yok zaten.

Anladım pes taraftarı biriyim açıkçası fakat değişiklik açısından düşündüm geçmeyi FIFA'ya eğer pesten farklı yenilikleri varsa analig özerinde ve de grafik olarak çok sırıtmaz ise düşünüyorum dediğim gibi.

FIFA'nın kariyer modu pese göre çok daha fazla ayrıntılı ve güzel bence her türlü alınır.
Transferlerde sadece ara tranfser güncellemesi geliyor. FIFA'da yaz transferleri sonraki oyuna ekleniyor.

Anladım PES taraftarı biriyim açıkçası fakat değişiklik açısından düşündüm geçmeyi FIFA ya eğer Pes ten farklı yenilikleri varsa analig özerinde ve de grafik olarak çok sırıtmaz ise düşünüyorum dediğim gibi.

Kendisi güncelleme getirmiyor ama internette yamalar bulabileceğini düşünüyorum. Şuan yaz transferleri daha bitmediği için internette bulamayabilirsin. Ama bitince, küme düşen takımları vesaire ekleyen modlar da mutlaka çıkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı