FIFA 22 almaya değer mi?

Ultimate team için alacaksanız almayın. Geçti artık zamanı. Kariyer oynarım diyorsanız alabilirsiniz. Ben bu zamana kadar kariyer az girmişimdir. Hemen sıkılıyor insan. Hiç rekabet olmadığı için.

Hocam ben daha ucuza almıştım sizde deneyin isterseniz. İlk olarak FIFA 21'i alın. Sonrasında Fifa 22'yi alacağınızda fiyatının 125 liraya düşmesi lazım. 22'yi aldıktan sonra 21'i iade edersiniz.

Kariyer oynamıyorsan değmez.

Oynuyorum tabii ki ama Ultimate Team de oynamayı düşünüyorum.
Hocam ben daha ucuza almıştım sizde deneyin isterseniz. İlk olarak FIFA 21'i alın. Sonrasında FIFA 22'yi alacağınızda fiyatının 125 liraya düşmesi lazım. 22'yi aldıktan sonra 21'i iade edersiniz.

İnşallah dediğin gibi düşer 125TL'ye.
Ultimate Team için alacaksanız almayın. Geçti artık zamanı. Kariyer oynarım diyorsanız alabilirsiniz. Ben bu zamana kadar kariyer az girmişimdir. Hemen sıkılıyor insan. Hiç rekabet olmadığı için.

Toparlama imkanım yok mu hiç. Her yeni oyun çıktığında çok pahalı oluyor bende mecbur 3-4 ay sonra alabiliyorum.Şu saatten sonra hiç mi zevk vermez UT ?

Toparlama imkanım yok mu hiç. Her yeni oyun çıktığında çok pahalı oluyor bende mecbur 3-4 ay sonra alabiliyorum.Şu saatten sonra hiç mi zevk vermez UT ?
Paketlerdeki şansa bakıyor. Özel kartlar olmadan oyun oynanmaz. Gold kartlar şu an fodder düzeyinde. Hiçbiri oynamıyor. Ben FIFA sevdiğim, harcayacak zamanım olduğu için alır, oynardım.

Uygun fiyatlıysa değer. Geçen senenin aynısıdır diye tereddüt ediyordum ancak yine de oynanışta gözle görülür farklar var.

Geri
Yukarı