FIFA 22 Coins nasıl hızlı kasılır?

qnpases

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna dün satın aldım. Altyapı sbc'lerini yapıyorum lakin elimde oyuncu alacak para yok. Bu kadro ile Division Rivals girmek istemiyorum, yeterince Squad Battle'da oynadım. Trade tarzı kâra geçirecek bir metot var mıdır?

Paranızı tahmin etmem lazım ki anlayayım hani? Şimdi benim de NumbersUp Felix alacak param yok ama Vinicius Junior First IF alacak param da var. 50 60k varsa Hibrit Ligler ve üzerinde bayrak olan SBC vardı onları yapın. Değerli paketler veriyor. Sonra önizlemeli pakete bakın belki şansın yaver gider.
Not: Önizlemeli paketi ilk bakıyorsun ama beğendiysen bedavaya değil de paketi satın alman gerekiyor.

Paranızı tahmin etmem lazım ki anlayayım hani? Şimdi benim de NumbersUp Felix alacak param yok ama Vinicius Junior First IF alacak param da var. 50 60k varsa Hibrit Ligler ve üzerinde bayrak olan SBC vardı onları yapın. Değerli paketler veriyor. Sonra önizlemeli pakete baki belki şansın yaver gider.
Elimde alacak oyuncu derken altyapı sbc'lerini kastetmiştim. 4'ünü bitirince elimde olan paraya göre kadro dizeceğim.

Bronz paket metodu var. Eskiden çok daha iyi oluyordu fakat hala iş yapıyor. 750'ye paket açıyorsun ardından çıkanları satıyorsun. Bazen SBC'lerde kullanılan iyi oyuncular çıkıyor iyi bir miktara gidiyor. Ben de mesela az önce Fransız bir Bronz teknik direktör çıktı 2500'e sattım. Bu şekil belirli bir miktar biriktirip ardından SBC'lerde kullanılabilecek IF oyuncularına bakabilirsin.

Elimde alacak oyuncu derken altyapı sbc'lerini kastetmiştim. 4'ünü bitirince elimde olan paraya göre kadro dizeceğim.
O zaman Squad Battles'tan başka şansınız yok eğer Ultimate sürüm alıp FP ile para aç(a)mayacaksanız. Görevleri yaparsınız ve kartlar kazanırsınız anca fakat o kadrolar için de para lazım.
Bronz paket metodu var. Eskiden çok daha iyi oluyordu fakat hala iş yapıyor. 750'ye paket açıyorsun ardından çıkanları satıyorsun. Bazen SBC'lerde kullanılan iyi oyuncular çıkıyor iyi bir miktara gidiyor. Ben de mesela az önce Fransız bir Bronz teknik direktör çıktı 2500'e sattım. Bu şekil belirli bir miktar biriktirip ardından SBC'lerde kullanılabilecek IF oyuncularına bakabilirsin.
Hocam onu dediler o kadar bende gram işe yaramadı. Ayrıca o taktik ya çok kötü ya çok iyi, biraz şans işi.

Altın paket açmanız hata, kesinlikle açmayın 100 paket açarsınız ancak 1-2 tanesi kazandırır. 19 ve 20'de bunu tecrübe ettim bir daha da asla açmadım.
Yok altın değil hocam Büyük Karşılaşmalar'ı yaptım onların ödülleri. Bari Cancelo geldi. Yoksa parayla altın açmak tövbe.

Yoksa parayla altın açmak tövbe.
Keşke kasmaya çok erkenden başlasaydınız. Ben mesela oyun henüz satışa çıkmadan Web App uygulaması açılınca hemen kasmaya başladım. Önce bronzlarla ve amblem, forma satarak ayrıca FIFA 21'de de oynadığım için bir iki paket ödül vermişti onları açtım. Ardından düşük fiyattayken tüm 87,88 ve 89 reytingli oyunculardan ucuza topladım. Örnek veriyorum, sırf Verratti'den 7 tanesini 7000'den alıp geçen hafta tanesini 20000'den sattım. Daha bunun Müller, Kroos, Suarez falanı var.

Geri
Yukarı