FIFA 22 FPS sabitlenmiyor

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar FIFA 22 indirdim, ayarlardan 60 FPS sabitle seçeneğini seçtim ama sabitlenmiyor. Aynı sorun PES 21 de de vardı. Bunu nasıl sabitleyeceğim ben ya, oyun akmıyor gibime geliyor zaten, sabitlenmeyince iyice kıl oldum.
Arkadaşlaşlar NVDİA denetim masasından 75 FPS sabitledim bu seferde yırtılmalar oluyor. Çok göze batmıyor ama bir sorunu olur mu şekilde oynasam?

Son düzenleme:
Yırtılmalar, sadece ekran kartından gelen görüntünün monitör ile senkronize olamamasından kaynaklanır sorun yaratmaz. NVIDIA Denetim Masası'ndan hangi ayarla sabitlediniz? Düşey senkronizasyon adlı ayarı açmak sorununuzu çözecektir. Olmazsa bu ayarı "3D uygulama ayarlarını kullan" olarak seçip oyun içerisinden tekrar V-Sync açmayı deneyin.

Arkadaşlar FIFA 22 indirdim, ayarlardan 60 FPS sabitle seçeneğini seçtim ama sabitlenmiyor. Aynı sorun PES 21 de de vardı. Bunu nasıl sabitleyeceğim ben ya, oyun akmıyor gibime geliyor zaten, sabitlenmeyince iyice kıl oldum.
Arkadaşlaşlar NVDİA denetim masasından 75 FPS sabitledim bu seferde yırtılmalar oluyor. Çok göze batmıyor ama bir sorunu olur mu şekilde oynasam?
Kanka sabitleyebildin mi bende aynı sorunu yaşıyorum. Ekran kartı AMD.

Geri
Yukarı